Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Zrkadlová kúpeľňová skrinka 54 x 15 x 55 cm, biela

68,40 € (57,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: BBK21WT
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: lesklá biela (dvierka), matná biela (rám)
- Materiál: MDF potiahnutá PVC, melamínová drevotrieska, tvrdené sklo
- Plná veľkosť: 54 x 15 x 55 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 10,3 kg
- Max. statická nosnosť: 15 kg

Popis

BBK

  • INTELIGENTNÁ KOMBINÁCIA: Táto nástenná skrinka Vám uľahčí rannú rutinu; S 2 výškovo nastaviteľnými vnútornými policami, zrkadlom a otvorenou policou sa s rannou prípravou nemusíte ponáhľať
  • DLHODOBÁ KVALITA: ozdobte svoju prázdnu stenu zavesením nástennej kúpeľňovej skrinky; s matnou bielou štruktúrou drevotrieskovej dosky s melamínovým povrchom, lesklými bielymi dvierkami MDF potiahnutými PVC a tvrdeným sklom prepožičiava táto skrinka kúpeľni čerstvosť
  • DÔLEŽITÉ PODROBNOSTI: Zabuchnutie dverí? Nevyhovujú regály Vašim potrebám? Už žiadne nepríjemnosti! Nárazníkové popruhy ponúkajú postupné a menej hlučné zatváranie a 2 vnútorné Poličky je možné nastaviť do rôznych výšok.
  • VHODNÁ SÚPRAVA: Vychutnajte si príjemný teplý kúpeľ obklopený harmonickou kombináciou ladiaceho kúpeľňového nábytku; túto zrkadlovú skrinku vyrobili naši dizajnéri VASAGLE špeciálne pre Vás.
  • MÁTE OTÁZKY? VASAGLE ponúka očíslované diely a obrázkové pokyny pre jednoduchú montáž a profesionálny zákaznícky servis pred a po kúpe.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.