Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Zlatý kovový príručný stolík 50 x 50 x 54,8 cm

51,60 € (43,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: LGT20G
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

príručný stolík, stolík z tvrdeného skla so zlatým kovovým rámom, malý konferenčný stolík, nočný stolík, obývačka, balkón, robustný a stabilný, dekoratívny, zlatý

Popis produktu:

- Farba: zlatá
- Materiál: železo, tvrdené sklo
- Veľkosť produktu: 50 x 50 x 54,8 cm
- Hmotnosť produktu: 4,6 kg
- Maximálna statická nosnosť: 40 kg

Popis

Štýlový príručný stolík so zlatým rámom
Tento sklenený stolík Vám poskytuje nielen stabilnú odkladaciu plochu, na ktorej môžete postaviť vázu s nádhernými červenými ružami. Získate tiež nový darček v zlatom ráme, ktorý môžete umiestniť ako upútavku vedľa gauča, ako nočný stolík vedľa postele alebo ako stolík do kancelárie, na ktorom môžete ponúknuť vodu a zákusky. Vďaka robustným materiálom možno stolík použiť aj na Vašom balkóne alebo terase.

Okrúhly zlatý rám vyrobený z práškovo lakovaného železa a sklenený prvok dodávajú nezameniteľný súčasný vzhľad, ktorý sa hodí ako do štýlových izieb s veľkými čalúnenými pohovkami a kobercami, tak aj do izieb s minimalistickým zariadením. Prezrite si aj ďalší jedinečný nábytok od VASAGLE.

ZLATÉ ČASY: Jemnučký mäkký koberec, praskajúci plameň v krbe, veľká pohovka a k tomu všetkému zlatý príručný stolík - vneste do svojho domova atmosféru starých dobrých čias a stále máte špičkový moderný vzhľad!
ROBUSTNÝ A ELEGANTNÝ: 2 krúžky a 4 železné nohy s práškovým nástrekom tvoria stabilnú základňu tohto ušľachtilého malého konferenčného stolíka - odolný, ale elegantný doplnok do Vášho domova! Tento odkladací stolík má povrch z tvrdeného skla s hrúbkou 6 mm, ktorý je obzvlášť robustný a odolný voči nárazom. Stabilná sklenená doska unesie až 40 kg.
NOHY: Či už chcete tento stôl umiestniť na koberec alebo parkety, nastaviteľné nohy Vám umožnia vyrovnať drobné nerovnosti. Chrániče nôh tiež chránia podlahu pred poškriabaním.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.