Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Vešiakový stojan, pevný kovový vešiak na kabáty, 182 cm, čierny

28,80 € (24,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: RCR19B
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Výška: 182 cm
- Spodný priemer: 44 cm
- Materiál: kovová rúrka
- Farba: čierna 
- Rozmery balenia: 73 x 28 x 5,5 cm
- Čistá hmotnosť: 2,6 kg
- Hrubá hmotnosť: 2,9 kg

Popis

  • Stabilná konštrukcia - stabilnejšia vďaka plastovým krytom na 3 spodných nohách a 4 horných hákoch; plastové kryty chránia podlahu pred poškriabaním 
  • Jednoduchá montáž a úspora miesta - Jednoduchá montáž alebo demontáž, imbusový kľúč je súčasťou dodávky, ľahko sa presúva; a všeobecný vešiak na kabáty vyžaduje iba priestor: 182 x 44 cm
  • Odolný - Vďaka lakovanej čiernej vrstve na povrchu je stojan na kabáty vodotesný, nehrdzavejúci a ľahko sa čistí. Je ľahký, ale masívny.
  • Elegantný a zároveň praktický - Svojím dizajnom výrazne navodzuje pocit krásy; Spolu 12 háčikov prináša do Vášho obytného priestoru dostatok úložného priestoru. Vhodný do mnohých miestností: spálňa, hala, kancelária, hotel atď.
  • Dizajn drevenej guľovej krytky - Drevený guľový kryt vyrobený ku háčikom na kabáty chráni Vaše oblečenie pred poškriabaním a vyzerá klasicky a elegantne; koncovka nôh chráni podlahu a vďaka nim sa stojan nekĺže.

Poznámka: Pri montáži je potrebné všetky skrutky najskôr správne zasunúť do otvorov a potom postupne jednu po druhej dotiahnuť. Násilné uťahovanie skrutiek môže skrátiť životnosť produktu.

  • Egyszerű kabáttartó

    Egyszerű kabáttartó

    2

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.