Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Skrinka, Príborník, Nočný stolík

45,60 € (38,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LSC106B01
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

VASAGLE príborník, skrinka, nočný stolík, malá kúpeľňová skrinka, oceľový rám, 60 x 30 x 60 cm, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa, rustikálna hnedá a čierna

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá, čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť produktu: 60 x 30 x 60 cm
- Hmotnosť produktu: 9,5 kg
- Max. statická nosnosť dosky: 30 kg
- Max. statická nosnosť za dverami: 10 kg

Popis

  • Prvý krok k šťastnému každodennému životu: Začnite ho výberom toho správneho nábytku pre Váš domov. Rustikálna drevotrieska, čierny oceľový rám a asymetrické dvierka - táto skrinka zvýši záujem nielen o Váš domov, ale aj o Váš každodenný život!
  • ZERO obava z montáže: S montážou tejto skrinky sme Vás nenechali osamote - VASAGLE Vám pomôže! Podrobné pokyny a očíslované diely sú poskytnuté na zjednodušenie montáže!
  • Viac úložného priestoru, viac spokojnosti: Horná plocha, priehradka za dverami – táto odkladacia skrinka ponúka 2 rôzne možnosti uloženia. Niečo ešte? Malé tajomstvo: pod skriňou je priestor navyše!
  • Kde ju použiť? Hľadáte nápady na úložný priestor v obývačke? Hľadáte štýlové miesto pre rastliny a zbierky v predsieni? Alebo uvažujete nad tým, že by ste do kuchyne pridali malý úložný priestor? Pokračujte! Táto skrinka funguje takmer v každej miestnosti v dome.
  • Čo dostanete: Multifunkčný úložný nábytok s odolnými materiálmi, priestrannou priehradkou s dvierkami a vhodným vzhľadom, ktorý možno ľahko spárovať s rôznymi kusmi nábytku.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.