Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Retro knižnica s 2 policami a dvierkami

106,80 € (89,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LBC09BX
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: vzhľad dreva / hnedá
- Materiál: drevotrieska CARB P2, kaučukovník
- Veľkosť: 60 x 30 x 120 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 16,8 kg
- Max. statická nosnosť: 50 kg

Popis

bookcase

  • Prineste späť krásny štýl: Nedovoľte, aby dobre vyzerajúci nábytok zostal minulosťou – zariaďte svoj domov s očarujúcou policou VASAGLE z polovice minulého storočia; táto retro-inšpirovaná úložná skrinka bude vyzerať skvele v eklektických miestnostiach, kde je potrebný ďalší úložný priestor.
  • Uložte si, čo potrebujete: Táto polica má 2 vysoké Poličky a odkladaciu skrinku na uloženie Vašich obľúbených kníh, hračiek a dekorácií; s ľahko otvárateľnými dvierkami sa môžete rozlúčiť s nepotrebnými rúčkami a ľahko uchopiť svoje veci!
  • Kvalita sa nestráca: Šikmé nohy tejto Poličky na knihy sú vyrobené z masívneho kaučukového dreva, ktoré sú tiež podopreté skrutkami a drevenými kolíkmi pre extra stabilitu; s odolným dreveným rámom táto úložná skrinka unesie až 50 kg.
  • Bezpečnosť pre Vás a Váš domov: Chceme pre Vás a Váš domov len to najlepšie; priložili sme podložky na nohy, aby sa zabránilo poškriabaniu podlahy, ako aj ochranu proti prevráteniu, ktorá zabráni náhodnému prevrhnutiu tejto Poličky.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.