Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Rebríková polica, 5-úrovňová polica na knihy, 60 x 30 x 172 cm

87,60 € (73,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LLS102B01
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

VASAGLE rebríková polica, 5-úrovňová polica, dekorácie, obývačka, kancelária, spálňa, 60 x 30 x 172 cm, industriálny štýl, rustikálna hnedá a čierna

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá, Čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť produktu: 60 x 30 x 172 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť produktu: 12,5 kg
- Max. statická nosnosť: 20 kg

Popis

  • Kam vedú schody? Táto 5-úrovňová rebríková polica, ktorá kombinuje teplú rustikálnu a pevnú textúru čiernej ocele, vytvára štýlovú cestu k 100% priemyselnej atmosfére!
  • Kto vylezie hore? Knihy od románov po memoáre? Fotky usmiatych tvárí? Suveníry? Alebo črepníkové sukulenty? Áno! Všetci budú nadšení, že vylezú na tento rebrík, postavia sa a ukážu svoju skutočnú hodnotu. Prvý vyhráva!
  • Prečo má len 2 nohy? 2 nohy, to je dosť na to, aby hrdo stála! Jednoducho pripevnite túto policu k stene pomocou pribalenej súpravy proti prevráteniu a bude stabilná ako štvornohý kus nábytku, ale zaberie menej miesta. Kúzlo!
  • Aká je jej trvácnosť? Pokiaľ má rodina dedičov, pretože je vyrobená z prémiovej drevotriesky a robustného oceľového rámu. Možno o jej spoločnosť bojuje sedačka v obývačke, vaňa v kúpeľni a posteľ v spálni.
  • Ako prebieha montáž? Vďaka očíslovaným častiam a obrázkovým pokynom možno tento policový diel zložiť rýchlo a jednoducho, takže Vám zostane viac času na výber dekorácií.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.