Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Polica na knihy s 5 priehradkami, dub

55,20 € (46,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LBC25NL
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: dub
- Materiál: drevotrieska
- Maximálna nosnosť na priehradku: 8 kg
- Rozmery: 50 x 80 x 24 cm (Š x V x H)
- Hmotnosť: 10,5 kg

Popis

  • Pre štýlových milovníkov kníh – naša moderná polica je navrhnutá tak, aby šetrila miesto, hodila sa ku každému štýlu a ponúkala dostatok úložného priestoru pre Vaše obľúbené knihy alebo DVD.
  • Robustná konštrukcia - drevotriesková doska vo farbe dub je upevnená skrutkovacími hmoždinkami, ktoré zaisťujú vysoký stupeň stability. Jej povrch tvorí ľahko manipulovateľná melamínová dyha odolná voči poškriabaniu.
  • Veľa úložného priestoru - do 5 priehradiek našej policovej skrinky môžete uložiť knihy, DVD, CD, kvety a dekoratívne predmety. 2 veľké priehradky poskytujú priestor aj na šanóny, vďaka čomu je ideálna aj pre Vašu kanceláriu.
  • Pre nás sú dôležité detaily - otvory skrutiek nie sú zvonku viditeľné; po zložení boli zalaminované nielen pohľadové plochy, ale aj neviditeľné hrany; a podložky na nohy chránia podlahu pred poškriabaním
  • Univerzálna polica - využijete ju nielen ako policu na odkladanie kníh, ale môžete ju postaviť aj na bok a použiť ako skrinku pod TV. To umožňuje stabilný dizajn.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.