Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Nástenná plávajúca polica, rustikálna hnedá

24,00 € (20,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LWS24BX
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

VASAGLE plávajúca polica, nástenná polica na fotky, dekorácie, obývačka, kuchyňa, chodba, spálňa, kúpeľňa, rustikálna hnedá

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá
- Materiál: MDF triedy E1 (drevovláknitá doska strednej hustoty), železná konzola
- Rozmer: 40 x 20 x 3,8 cm
- Hmotnosť: 1,5 kg
- Max. nosnosť (sadrokartón): 10 kg
- Max. nosnosť (pevná stena): 15 kg

Popis

LWS

  • Pre Vaše milované dekorácie: Oprášte rodinné fotografie svojej milovanej osoby a dajte im miesto, kde môžu zažiariť na tejto plávajúcej nástennej poličke. 40 cm dlhá a udrží až 10-15 kg na vystavenie Vašich obľúbených kníh, dekorácií, CD, korenín a pod.
  • Oslňujúca: Táto rustikálna hnedá nástenná polica neslúži len na uloženie Vašich dekorácií, ale aj sama o sebe je dekoráciou. Či už je v obývačke, spálni, chodbe, kuchyni alebo, úprimne povedané, v hocijakej miestnosti – určite upúta Vašu pozornosť.
  • Spoľahlivá podpora: Aj keď je dôležitý pekný vzhľad, vnútro je najdôležitejšie. Preto sme navrhli túto nástennú policu z vysokokvalitnej MDF triedy E1 pre stabilnú a odolnú oporu.
  • Jednoduchá montáž: Ak by VASAGLE mohol mať druhé meno, bolo by to Comfort. S očíslovanými časťami, podrobnými pokynmi pripravenými v niekoľkých jednoduchých krokoch môžete túto plávajúcu policu postaviť za okamih.
  • 100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI: VASAGLE Vám poskytuje profesionálny zákaznícky servis pred nákupom a po ňom; už nečakajte, pridajte si túto plávajúcu poličku k sebe domov ešte dnes!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.