Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Nastaviteľná polica v industriálnom štýle, rozšíriteľná

57,60 € (48,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: BSC25BX
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 10 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Vasagle 5-policový regál na knihy, kuchynská polica, priemyselná polica do kúpeľne, rozšíriteľná polica na zeleninu s nastaviteľnými policami, balkón, obývačka

Popis produktu:

- Farba: hnedá, čierna
- Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty, oceľový rám
- Veľkosť produktu: 39,5 x 30,5 x 129,5 cm
- Veľkosť každej Poličky: 35 x 28,5 cm
- Maximálna nosnosť Poličky: 25 kg
- Hmotnosť produktu: 6,1 kg

Popis

BSC25BX

  • RUSTIKÁLNY ŠARM: Pozvite do svojho domova tento úložný regál s rustikálnym šarmom, ktorý oživí Váš domov a zároveň predvedie Vaše obľúbené rastliny alebo knihy; je taký príťažlivý, že by ste ho neradi schovávali v skrini, aj keď sa do nej perfektne zmestí.
  • ROZŠÍRITEĽNOSŤ: S prispôsobiteľným dizajnom ho môžete donekonečna rozširovať podobnými policami - aspoň kým nedosiahnete hranice svojich stien; a výška Poličky je nastaviteľná, takže môže byt domovom pre Vaše rastliny alebo dekorácie.
  • STABILITA: Robustná drevovláknitá doska v kombinácii so železnou vodovodnou rúrou priemyselného štýlu ponúka priemyselnú silu; nosnosť 25 kg poskytuje stabilný život pre Vaše rastiliny na tomto stojane.
  • VŠESTRANNOSŤ: Vytvorte si svoju oázu na balkóne, kde si oddýchnete od svetského života, alebo ju nechajte prispieť k Vášmu každodennému životu ako organizačnú poličku v kúpeľni, kde si môžete uložiť uteráky, šampón a ďalšie veci; táto všestrannosť môže byť vždy v plnej hre.
  • 100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI: SONGMICS poskytuje profesionálny zákaznícky servis pred a po zakúpení; už nečakajte a užívajte si ju teraz

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.