Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Moderný PC stôl

98,40 € (82,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LWD502B01
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť produktu: 120 x 60 x 75 cm

Popis

Vytvorte kanceláriu v jednotnom štýle
Jednoduchý. Moderný. Minimalistický. Toto sú vlastnosti, vďaka ktorým je každý pracovný priestor produktívnejší. Zbavte sa neporiadku okolo Vašej kancelárie a prineste si minimalistický a moderný kancelársky stôl navrhnutý tak, aby udržal Vašu pozornosť presne tam, kde má byť.

Kvalitné materiály
Masívny kov a trvalo opracované drevo - duplikát materiálov, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Pri spoločnej práci si môžete byť istí, že tento moderný stôl podporí Váš notebook, počítač, notebooky a dôležité dokumenty.

Rýchla a jednoduchá montáž
Strávte menej času montážou matíc a skrutiek a pripravte si tento moderný kancelársky stôl pred ďalším pracovným časom. Keď skončíte, zdvihnite si výkonnú kancelársku stoličku, posaďte sa a začnite písať. Konečne sa cíťte ako šéf.

Dajte to dokopy
Chcete, aby Vaša kancelária vyzerala ako súdržná jednotka pripravená na výzvy sveta podnikania? Skombinujte tento moderný kancelársky stôl s ďalšími členmi rovnakej série. S modernými policami, stolovými doskami, úložným priestorom a ďalšími funkciami VASAGLE splní Vaše potreby v oblasti nábytku.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.