Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

VASAGLE Kartotéka s 2 zásuvkami

109,20 € (91,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: OFC71X
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

VASAGLE kartotéka s 2 zásuvkami, kartotéka Rolling Office s kolieskami, otvorená priehradka, stabilný oceľový rám, industriálny štýl, rustikálna hnedá a čierna

Popis produktu:

Farba: Rustikálna hnedá, čierna
Materiál: drevotrieska, oceľ
Veľkosť produktu: 41 x 45 x 66 cm
Hmotnosť produktu: 21 kg
Max. statická nosnosť: 50 kg

Popis

1

  • Je čas na niečo nové: Spoznajte túto kartotéku v industriálnom štýle. Možno Vás jedinečná zmes rustikálnej hnedej drevotriesky a čierneho oceľového rámu bude inšpirovať vo Vašej práci.
  • Na plný úväzok: Kvalitná drevotrieska a oceľový rám vytvárajú stabilnú, pevnú a odolnú kancelársku skrinku, ktorá si zaslúži dlhodobú zmluvu.
  • Všetko si nájde svoje miesto: S otvorenou policou na sponky a zošívačku, hornou zásuvkou na poznámkové bloky a hlbokou zásuvkou na zakladače veľkosti A4 a Letter si v tejto kartotéke nájde svoje miesto všetko. Navyše, krásna rastlina má miesto na povrchu.
  • Presunúť alebo zastaviť: Táto skrinka je vybavená štyrmi kolieskami otočnými o 360°, z ktorých dve majú brzdy, aby zostala na mieste. To umožňuje, aby sa pojazdná skriňa dokonale prispôsobila rôznym situáciám, rovnako ako správny zamestnanec.
  • Jednoduchá montáž: Vieme, že skladanie nábytku nie je obľúbenou zábavou, a preto má táto úložná skrinka jednoduché, ilustrované pokyny a očíslované diely, ktoré Vám pomôžu rýchlo a jednoducho ju zostaviť.

1

1

1

Ľahký presun

Vďaka 4 kolieskam, z ktorých 2 sú uzamykateľné, nebolo nikdy jednoduchšie premiestňovať kus nábytku.

Vhodná veľkosť

Do zásuviek sa zmestia papiere veľkosti A4 / Letter. Spodok je vybavený závesnými koľajami, z ktorých jeden je nastaviteľný.

Na stabilite záleží

Táto kartotéka zostáva stabilná, aj keď sú zásuvky plne naložené, takže môžete pokojne pracovať.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.