Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Súprava nástenných políc, 3 ks

26,40 € (22,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LWS33BX
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: rustikálna hnedá
- Materiál: drevotrieska, kov
- Veľkosť malej Poličky: 30 x 12 x 11 cm
- Veľkosť strednej Poličky: 35 x 12 x 11 cm
- Veľkosť veľkej Poličky: 40 x 12 x 11 cm
- Hmotnosť produktu: 2,5 kg
- Statická nosnosť každej Poličky: 5 kg

Obsah balenia:

- 3 x nástenná polica
- 1 x imbusový kľúč
- 1 x sada príslušenstva
- 1 x manuál

Popis

Nedostatok priestoru? Pozrite sa hore!

Ak nemáte miesto pre ďalšiu stojacu policu, kde by ste mohli uložiť svoje dekorácie, fotografie, zbierky alebo kuchynské koreniny, pozrite sa na svoju stenu! Použite tieto 3 nástenné Poličky v rustikálnom štýle v obývačke na zobrazenie Vašich rodinných fotografií, na uloženie mydiel a toaletných potrieb v kúpeľni alebo na korenie v kuchyni.

Nástenné plávajúce Poličky, industriálna nástenná polica, sada 3 ks, stabilné Poličky do obývačky, kúpeľne, kuchyne, rustikálna hnedá

  • ZAČÍNAME PREDSTAVENIE! Kúpili ste si pekné dekorácie na oživenie domova, ale všetko stále leží v krabiciach alebo skrinkách? Je čas nainštalovať tieto 3 ks nástenných políc, ponúknuť im pódium a prezentovať ich nahlas a hrdo
  • RUSTIKÁLNY NÁDYCH: Áno, Vaše obľúbené zberateľské predmety budú prezentované na výstave, ale preto sú potrebné tieto pútavé Poličky, ktoré dotvoria vzhľad; nápadná kombinácia políc v rustikálnom štýle a čierneho rámu zvýrazní to, čo je vystavené.
  • MATERIÁLY HOVORIA SAMI ZA SEBA: S trvalo opracovaným drevom a železnými konzolami, nástenné Poličky ukážu kúzelne, keď sú obklopené knihami, rastlinami v črepníkoch, koreninami alebo toaletnými potrebami.
  • UDRŽTE SI ŽIVOT JEDNODUCHÝ: Život by nemal byť komplikovaný, takže nástenné Poličky sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho zostaviť v niekoľkých krokoch; Dva spôsoby montáže (hore alebo dole) ponúkajú viac možností, aj keď život nie je taký.


Poznámky:

- Dôrazne sa odporúča namontovať policu na pevnú stenu.
- Na policu neklaďte predmety presahujúce max. nosnosť políc.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.