Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

SONGMICS Skladateľná taburetka s úložným priestorom, polstrovaná, tmavomodrá

36,00 € (30,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: LSF14IN
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: tmavo modrá
- Materiál: bavlnené plátno, MDF (stredne hustá drevovláknitá doska), penová výplň, nohy z tvrdého dreva
- Veľkosť produktu: 38 x 38 x 40 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť produktu: 3,5 kg
- Max. statická nosnosť: 300 kg

Obsah balenia:

- 1 x úložný sedací box

Popis

  • VŠESTRANNÉ VYUŽITIE: Chceli by ste uložiť poskladané obliečky alebo si podložiť nohy? Táto lavica ponúka viac než to. Chesterfield štýl je elegantný a drevené nohy zabraňujú priamemu kontaktu so zemou pre čistejšie skladovanie.
  • POHODLNÝ DOPLNOK POHOVKY: Na tejto lavici síce nebudete sedieť toľko ako na pohovke, no aj tak Vám chceme na zabezpečiť pohodlie, nech na nej sedíte akokoľvek, preto používame penovú výplň s hrúbkou 5 cm, namiesto 2,5 cm.
  • ZARUČENÁ PODPORA: Zlomilo sa Vám niekedy sedadlo a spadli ste na zem? Na tejto lavičke sa to nikdy nestane! Prémiový rám z drevovláknitej dosky unesie až 300 kg, takže na ňom môžete bezpečne sedieť.
  • MALÁ, ALE UŽITOČNÁ: Táto odkladacia lavica má protišmykovú úpravu, ktorá zabraňuje pošmyknutiu a chráni podlahu pred poškriabaním. Okrem toho vložky zabraňujú hlučnému posúvaniu, takže nerušia pri čítaní alebo práci, keď ju deti posúvajú.
  • NIE STE SPOKOJNÍ? Náš zákaznícky servis má vždy otvorené ucho pre Vaše otázky. Takže už viac nepremýšľajte, získajte túto taburetku, ktorá Vám doma vytvorí ďalší úložný priestor a flexibilnú lavicu.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.