Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

SONGMICS Relaxačné kreslo s nastaviteľnou opierkou nôh

159,60 € (133,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: LYY41G
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

Popis

  • Ako na jemných vlnách: posaďte sa do tohto zaobleného hojdacieho kresla, nastavte si opierku nôh do požadovanej výšky (nastaviteľná v 5 smeroch), zatvorte oči a uvoľnite telo i dušu pri hojdaní dopredu a dozadu.
  • Môžete sa spoľahnúť: brezový rám a kovový rám vo vnútri poskytujú vysokú nosnosť (až 150 kg) hojdacieho kresla a poskytujú dostatočnú spoľahlivú oporu. Protišmyková plsť na nohách chráni podlahu pred poškriabaním.
  • Príjemný dotyk pre pokožku: rozlúčte sa s kreslami, ktorých poťahy sú nepriedušné a priľnú k pokožke! Táto stolička má odnímateľný mäkký bavlnený poťah pre pohodlné sedenie.
  • AHHH, veľmi pohodlné: Toto ergonomické hojdacie kreslo sa prispôsobí tvaru Vášho tela. Penová výplň s vysokou hustotou, odnímateľná opierka hlavy - ak si sadnete do tohto kresla, nebude sa Vám chcieť vstať.
  • Čo dostanete: Pohodlné hojdacie kreslo v škandinávskom štýle a ľahko pochopiteľné pokyny na zjednodušenie montáže. Chcete túto stoličku použiť v obývačke, detskej izbe alebo spálni? Je to Vaše rozhodnutie!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.