Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

SONGMICS Nástenné Poličky, sada 3 plávajúcich políc v tvare U, 60x45x30 cm, biele

41,50 € (34,58 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: SONGMICS
Model: LWS06WT
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 10 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: Biela
- Materiál: doska strednej hustoty triedy E1
- Veľkosť produktu: 60 x 15 x 10 cm; 45 x 15 x 10 cm; 30 x 15 x 10 (Š x H x V)
- Hrúbka dosky: 1,8 cm
- Hmotnosť: 4,3 kg
- Max.nosnosť: 15 kg

Popis

  • Štýlová nástenná dekorácia: Tieto 3 biele nástenné Poličky sú atraktívnym prvkom v kuchyni, obývačke, spálni alebo predsieni; elegantné, upokojujúce a štýlové, rozžiaria Váš domov a zároveň poskytnú viac priestoru.
  • Vynikajúce materiály: Vďaka vynikajúcej kvalite je polica vyrobená z MDF v kvalite E1 s vysoko lesklou prémiovou farbou; hladký, ekologický povrch odoláva opotrebovaniu a vlhkosti.
  • Neviditeľné: Na upevnenie políc sú zadné háčiky a rozperné skrutky, dajú sa namontovať alebo odstrániť podľa želania; táto skladovacia kapacita až 15 kg zaručuje neochvejnú stabilitu.
  • Vintage dizajn: Táto sada zaoblených nástenných políc ponúka pozoruhodnú originalitu a modernosť Vašej steny; hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kancelárie; Tu môžete umiestniť knihy, CD, DVD, drobnosti, poháre, fotografie alebo rastliny.

 

Úszó polcok LWS06WT

Úszó polcok LWS06WT

Úszó polcok LWS06WT

Úszó polcok LWS06WT

Úszó polcok LWS06WT

Táto polica vyrobená z prémiovej drevovláknitej dosky s vysokolesklým náterom je pevná a odolná, vodotesná a ľahko sa čistí, ako aj štýlový dekoratívny prvok na stenu.

So skrytými spojovacími prvkami na zadnej strane 3 nástenných políc, robustné a odolné, s dodaným príslušenstvom, inštalácia trvá len niekoľko minút.

Plávajúce nástenné Poličky je možné namontovať smerom hore alebo dole, kombinovať môžete aj Poličky rôznych veľkostí. 3-dielna sada sa hodí prakticky ku každej dekorácii.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.