Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

SONGMICS Multifunkčná úložná jednotka s boxmi, detský regál

56,40 € (47,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: GKR320W01
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

SONGMICS Organizér na detské hračky a knihy s tabuľou, multifunkčná úložná jednotka s krabicami, policami, do detskej izby, biela, čierna, oranžová a žltá

Popis produktu:

- Farba: biela, čierna, oranžová a žltá
- Materiál: MDF (drevovláknitá doska strednej hustoty), drevotrieska, netkaná textília
- Veľkosť: 65 x 26,5 x 90 cm (D x Š x V)
- Veľkosť balenia: 31 x 28 x 17 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 10,9 kg

Popis

1

  • JEDEN NA VŠETKO: 4 priehradky hore na hračky, 2 Poličky v strede na knihy, 2 textilné boxy a predný panel na kreslenie - dokonalá kombinácia - Vaše deti sa môžu hrať, maľovať a upratovať.
  • MÁLO NAVYŠE: Psst ... Odhaľujeme ďalšie tajomstvo! 4 priehradky v hornej časti je možné premeniť na 2 extra veľké priehradky odstránením 2 prepážok. Vaše deti sa potešia, že sa im aj veľká hračka zmestí.
  • BEZPEČNOSŤ: Všetko by malo byť pre drobca bezpečné. Preto je táto polica na báze dreva odolná a vybavená ochranou proti prevráteniu. Vaše deti sa potrebujú zabávať v bezpečnom prostredí.
  • VŠETKO PO RUKE: Ak je všetko na dosah, Vaše dieťa bude žiariť radosťou! Spodná polica tvorí uhol, ktorý vyhovuje deťom, takže aj batoľatá môžu vidieť obsah škatúľ a mať k nim ľahký prístup. Je čas nakresliť niečo na tabuľu!
  • POTEŠTE OČI: Táto biela polica v tvare domčeka povzbudzuje deti, aby si veci samé naaranžovali pomocou krásnych dekorácií, ako sú slnečné lúče, zvieratká a iné farebné vzory - do detských izieb, hracích izieb, škôlok alebo škôl.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.