Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

SONGMICS 3 moderné nástenné Poličky v lesklom prevedení, čierne

24,00 € (20,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: LWS40BK
Dostupnosť:
Očakávaná dodávka: 22 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: Čierna
- Materiál: MDF (drevovláknitá doska strednej hustoty)
- Veľkosť produktu: 40 x 10 x 9 cm; 35 x 10 x 8 cm; 30 x 10 x 7 cm (D x Š x V)
- Hrúbka dosky: 1,5 cm
- Celková hmotnosť: 1,75 kg
- Max. statická nosnosť: 3 kg, 4 kg, 5 kg (malý, stredný, veľký)

Popis

  • Štýlová nástenná dekorácia: Tieto 3 čierne nástenné Poličky sú atraktívnym prvkom v kuchyni, obývačke, spálni alebo predsieni; elegantné, upokojujúce a štýlové, rozžiaria Váš domov a zároveň poskytnú viac priestoru.
  • Trvácne? To je isté! S kvalitnými drevenými policami a oderuvzdornými, lesklými povrchmi má táto súprava nástenných políc zvýšenú stabilitu a pevnosť, čo zaisťuje dlhodobé používanie.
  • Neviditeľné upevňovacie prvky: Poličky sú vybavené zadnými háčikmi a rozpínacími skrutkami, môžete ich nainštalovať alebo odstrániť podľa potreby; táto sada 3 odkladacích políc do 3 kg, 4 kg a 5 kg poskytuje neotrasiteľnú stabilitu.
  • Moderný dizajn: Táto súprava nástenných políc ponúka pozoruhodnú originalitu a modernosť na Vašej stene; hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kancelárie; možno na ne umiestniť knihy, CD, DVD, drobnosti, poháre, fotografie alebo rastliny.
  • Vizuálne zväčšuje priestor: Nielenže pridávajú vertikálny úložný priestor, ale dokonale zapadajú do prostredia a zvýrazňujú predmety, ktoré sa na nich vyložené, čím zdôrazňujú ich krásu.

SONGMICS úszó polc LWS40BK

SONGMICS úszó polc LWS40BK

SONGMICS úszó polc LWS40BK

SONGMICS úszó polc LWS40BK

SONGMICS úszó polc LWS40BK

Táto polica vyrobená z prémiovej drevovláknitej dosky s vysokolesklým náterom je pevná a odolná, vodotesná a ľahko sa čistí, pričom je aj štýlovým dekoratívnym prvkom na stenu.

So skrytými spojovacími prvkami na zadnej strane 3 nástenných políc, robustné a odolné, s dodaným príslušenstvom, inštalácia trvá len niekoľko minút.

Plávajúce nástenné Poličky je možné namontovať smerom hore alebo dole, kombinovať môžete aj Poličky rôznych veľkostí. 3-dielna sada sa hodí prakticky ku každej dekorácii.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.