Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Skrinka pod umývadlo, Kúpeľňová skrinka 60 x 30 x 60 cm, biela

92,90 € (77,42 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: BBK01WT
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: lesklá biela (dvere), matná biela (rám)
- Materiál: dvierka MDF (stredne hustá drevovláknitá doska) potiahnutá PVC, rám z drevotriesky triedy E1, kovové úchytky
- Veľkosť produktu: 60 x 30 x 60 cm (D x Š x V)
- Veľkosť výrezu v tvare U: 14,5 x 19,8 cm (D x Š)
- Hmotnosť produktu: 15,1 kg

Obsah balenia:

- 1 x skrinka pod umývadlo
- 1 x sada príslušenstva s upevňovacími prvkami
- 1 x návod na montáž

Popis

VASAGLE

 
VASAGLE

VASAGLE

Skrinka pod umývadlo

Funkčné a štýlové úložné riešenie pre Vašu kúpeľňu

Kúpeľňová skrinka bola navrhnutá tak, aby poskytovala priestor pre každodennú starostlivosť a udržiavala v priestore umývadla poriadok. S výškovo nastaviteľnou policou je dostupná aj pre väčšie produkty. Príprava na ráno je odteraz detskou hrou.

Kombinácia matnej bielej a žiarivej bielej s kreatívnymi horizontálnymi líniami Vám umožní vychutnať si každý okamih vo Vašej milovanej kúpeľni.

  • Farba: biela
  • Materiál: MDF potiahnutá PVC, drevotrieska potiahnutá melamínom
  • Hmotnosť: 15,4 kg

 

  • ORGANIZUJTE: Nenechávajte všetky svoje denne používané prostriedky náhodne pod umývadlom! Výškovo nastaviteľná polica so širokou stolovou doskou a otvorom v tvare U (15 x 20 cm (D x Š).
  • KVALITA NA PRVOM MIESTE: Táto kúpeľňová skrinka s rozmermi 60 x 30 x 63 cm má stabilnú konštrukciu, kvalitnú melamínovú drevotrieskovú dosku a dvierka s odolným MDF potiahnutým PVC; okrem toho je celá doska pripevnená k rámu kvôli stabilite
  • VHODNÝ SET: Lesklé biele dvierka s jemnými drážkami a kovovými úchytkami dodajú Vašej milovanej kúpeľni sviežosť; preto VASAGLE vytvoril harmonický rad kúpeľňového nábytku inšpirovaný touto umývadlovou skrinkou.
  • STABILITA: Táto kúpeľňová skrinka s postupným a menej hlučným zatváraním a nastaviteľnými nohami pre stabilitu na akejkoľvek podlahe.
  • MÁTE EŠTE OTÁZKY? VASAGLE ponúka očíslované diely a obrázkové pokyny pre jednoduchú montáž a profesionálny zákaznícky servis pred a po kúpe.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.