Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Skladacia lavica, 76 x 38 x 38 cm, tmavošedá

43,20 € (36,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: LSF46GYZ
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Materiál: Povrch podobný plátnu, pena, MDF
- Nosnosť: 300 kg
- Veľkosť produktu: 76 x 38 x 38 cm (Š x H x V)
- Vnútorný rozmer: 73 x 34 x 33,5 cm (Š x H x V)
- Čistá hmotnosť: 6,0 kg

Popis

  • Sklopné veko a skladanie - Sklopné veko lavice sa dá ľahko otvoriť z oboch strán a zložiť, čo je vhodné na vyberanie alebo vkladanie predmetov bez odstránenia celého veka; zložte lavicu, aby ste ušetrili miesto, keď sa nepoužíva
  • Priestranný úložný priestor - 80 litrov priestranného interiéru, ktorý poskytuje viac úložného priestoru na ukrytie neporiadku, detských hračiek, deky, vankúšov, časopisov, oblečenia atď. 
  • Robustná a odolná - Táto úložná lavica, navrhnutá z MDF triedy E1, poskytuje skvelú stabilitu ako dokonalý kus domáceho nábytku, ktorý možno použiť ako praktickú lavicu na topánky, podnožku alebo lavicu ku stolu.
  • Odolná a pohodlná - Maximálna statická nosnosť až 300 kg (test prešiel TUV Rheinland, protokol o skúške 50092165 / SHF / 01-01), ľahko sa usadia až 2 dospelý; mäkká podložka podobná ľanu robí sedadlo pohodlným
  • Jednoduchá montáž a všestrannosť - Dodáva sa len s 3 jednoduchými časťami, zostavenie trvá menej ako 1 minútu a je pripravená na použitie, vhodná pre obývaciu izbu, spálňu, predsieň, a ďalšie.

 

Dá sa použiť ako úložný box aj ako lavica - ušetrí nielen miesto, ale je aj štýlovým taburetom do obývačky, spálne, chodby, detskej izby a pod.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.