Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Skladací počítačový stôl s 8 háčikmi 100 x 50 x 76,5 cm, rustikálny hnedý/čierny

76,80 € (64,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LWD42X
Dostupnosť:
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Skladací počítačový stôl, s 8 háčikmi, jednoduchá pracovná pracovná plocha na štúdium, domáca kancelária, notebook a PC, rustikálna hnedá a čierna.

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá, čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť produktu: 100 x 50 x 76,5 cm
- Hmotnosť produktu: 10,8 kg
- Max.Statická nosnosť: 50 kg

Popis

1

Zorganizujte si pracovný priestor. Zvýšte produktivitu.

Dosiahnite špičkový kancelársky výkon s 8 háčikmi a priestrannou pracovnou doskou na zefektívnenie Vašej práce.

1

1

1

Skladací dizajn

Nie je dostatok miesta? Žiaden problém. Tento skladací počítačový stôl Vám umožňuje zložiť ho a uložiť, keď sa nepoužíva.

Rustikálne akcenty

Dodajte svojej domácej kancelárii trochu rustikálneho šarmu a zachovajte si atmosféru pre energickú prácu na tomto kancelárskom stole.

8 háčikov, extra úložný priestor

Batoh, slúchadlá, káble – týchto 8 háčikov Vám umožní mať veci mimo pracovnej dosky stola, no zároveň na dosah.

  • ZA OKAMIH: Pridajte nastaviteľné nohy, rozložte rám, zaklapnite dosku stola, zaveste háčiky a máte hotovo. Áno - to je všetko. Nastavenie tohto počítačového stola môže byť najjednoduchšia vec, ktorú ste urobil za celý týždeň
  • NIE JE MIESTO? ŽIADNY PROBLÉM: Potrebujete na prácu stôl, ale nemáte dostatok miesta? Keď sa tento skladací stôl nepoužíva, jednoducho ho zatvorte a získate späť miesto, vďaka čomu je ideálny pre malé zákutia alebo spálne.
  • DODATOČNÁ PODPORA: Tento stabilný počítačový stôl s priečnymi priečkami na zadnej strane a dodatočnou tyčou pod stolom udržuje všetko stabilné a bezpečné, takže môžete pokojne pracovať; nastaviteľné nohy v spodnej časti držia stôl pevne a rovnomerne
  • ZAVESENIE: Vďaka 8 háčikom visiacim na mriežkach na každej strane skladacieho stola sú batoh, káble, slúchadlá a ďalšie veci na dosah ruky, ale mimo stola, takže Vaše pracovisko zostane organizované.
  • ČO DOSTANETE: Skladací počítačový stôl s 8 háčikmi, ktorý je možné nastaviť v priebehu niekoľkých minút z našej kolekcie ALINRU a vylepšenú domácu kanceláriu.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.