Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Servírovací vozík, kuchynský vozík, priemyselný štýl, 86 x 40 x 85 cm, rustikálny hnedý

82,90 € (69,08 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LRC85BX
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 10 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Servírovací vozík, kuchynský vozík, priemyselný štýl, univerzálne brzdy, kolieska, oceľová konštrukcia, kuchynská polica s háčikmi, 86 x 40 x 85 cm, rustikálny hnedý.

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá, Matná čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť produktu: 86 x 40 x 85 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť produktu: 11,6 kg
- Maximálna statická nosnosť každej Poličky: 10 kg

Popis

  • KUCHYNSKÝ VOZÍK môže byť aj elegantný: vyjadrite svoj štýl nielen chutným jedlom, ktoré pripravujete, ale aj kuchynským vozíkom, v ktorom ich prezentujete; priemyselná rúrková štruktúra a 2 Poličky v romantickej rustikálnej hnedej farbe elegantne doplnia Vašu dobrotu
  • ĽAHKÉ PRESUNUTIE: Ak pozvete svojich priateľov na večeru, položte riad na vozík, zaveste príbor na háčiky, ľahko ho presuňte z kuchyne do obývačky, a už Vám nebude chýbať ani jediný vzácny okamih.
  • V POHYBE ALEBO V POZÍCII? Záleží na Vás! Na presunutie kuchynského vozíka do obývačky môžete namontovať 4 kolieska – z toho dve s brzdou, alebo pomocou nastaviteľných nožičiek stabilizovať kuchynskú poličku aj na nerovných podlahách.
  • 1, 2, 3, ŠTART! S jednoduchou konštrukciou, očíslovanými dielmi a podrobným návodom si ani nevšimnete, že montáž je už hotová a už je pri sporáku a čaká na ďalšiu službu.
  • ĎALŠIE OTÁZKY? Náš tím zákazníckych služieb Vám rád odpovie na všetky Vaše otázky. Nechajte tento vozík s jedlom z kolekcie URBENCE pomôcť Vám v kuchyni!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.