Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Šatníková skriňa, 175 x 150 x 45 cm, šedá

46,80 € (39,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: RYG12G
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: šedá
- Materiál: 95 g / m² netkaná textília, 16 mm kovová trubica, plastové spojovacie súčiastky
- Veľkosť produktu: 150 x 45 x 175 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť produktu: 5,8 kg
- Maximálna nosnosť na vrstvu: 5 kg
- Závesná lišta max. nosnosť: 15 kg

Popis

 

Zosilnené železné rúry

Látková skriňa SONGMICS je vyrobená z kvalitných železných rúr (priemer 16 mm), materiál je odolný a nie je ľahké ho ohýbať.

Kvalitné plastové spojovacie súčiastky

Vyrobené z PP plastu, stabilné, trvanlivé a odolné voči vysokým teplotám, jednoduché a rýchle zostavenie.

Vodeodolný

Poličky vyrobené z kvalitnej netkanej textílie sú vodeodolné s PP fóliou; Poťahy z netkanej textílie sa dajú ľahko čistiť vlhkou handričkou a sú bezpečné.


  • VŠETKO VAŠE OBLEČENIE SA ZMESTÍ: Oblečenie zaveste do pekného radu na 2 tyče látkovej skrinky. Umiestnite zložené oblečenie na Poličky. Keď si budete musieť vybrať outfit na veľký deň, všetko bude po ruke.
  • SILNÁ: Nosnosť závesnej lišty je 15 kg a látkovej vrstvy 5 kg, čo je v priemere 16 mm. Pevnosť a odolnosť skladacej skrine je zabezpečená ako vďaka kovovým rúrkam, tak aj kvalitnej netkanej textílii.
  • UCHRÁNI OD PRACHU: Vaše obľúbené nové odevy musia byť lepšie chránené. Látkové poťahy so zipsom a suchým zipsom sú vhodné na uloženie oblečenia.
  • JEDNODUCHÁ A ĽAHKÁ: Nie je potrebné stráviť viac hodín montážou látkovej skrinky; pri montáži ide o pripevnenie rúrok k plastovým spojkám, nie sú potrebné žiadne nástroje. Zostáva len položiť košele a oblečenie na vešiakovú tyč
  • ČO DOSTANETE: Skriňa z netkanej textílie má vešiakové tyče a praktické Poličky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na vyriešenie chaosu a poskytujú užitočný osviežujúci doplnok do Vašej spálne alebo šatníka.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.