Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Rustikálny stolík / nočný stolík v industriálnom štýle s veľkou priehradkou 42 x 52 x 35 cm

50,40 € (42,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LET54X
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

nočný stolík, príručný stolík, stohovateľný nočný stolík s otvorenou priehradkou, retro, rustikálny drevený vzhľad, ozdobný nábytok s kovovými nohami, stabilný, industriálny dizajn, vintage hnedo-čierna

Popis produktu:

- Farba: vintage hnedo-čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Rozmery: 42 x 52 x 35 cm (Š x V x H)
- Vnútorné rozmery otvorenej priehradky: 39 x 18 x 33,5 cm (Š x V x H)
- Hmotnosť: 8 kg
- Celková nosnosť: 20 kg

Popis

  • Niečo je isté: Niektorý nábytok vyzerá dobre, ale nie je moc praktický. Iné sú funkčné, ale vyzerajú chladne a nudne. Tento stolík má však rustikálne teplé drevené tóny a priestrannú otvorenú priehradku pre to najlepšie z oboch svetov.
  • Dokonalý dizajn: Robustné nohy z matnej čiernej ocele a rustikálne hnedé robustné Poličky zvýrazňujú tento nápadný nočný stolík; svojim jedinečným charakterom, pozoruhodnou odolnosťou a vynikajúcou nosnosťou až 20 kg.
  • Nie je to len jednoduchá kocka: Priestranná priehradka ponúka ďalší úložný priestor pre Vašu zbierku kníh, zatiaľ čo stolová doska je ideálna pre Vaše okuliare, pohár vody a nočnú lampu;
  • Nemajte obavy z montáže: Vďaka ľahko zrozumiteľnému návodu si so stolíkom 42 x 35 x 52 cm nemusíte dávať veľa námahy na jeho zostavenie.
  • Čo dostanete: Príručný stolík s úložným priestorom, montážna súprava a podrobné pokyny – všetko z našej kolekcie ALINRU v industriálnom štýle.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.