Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Rustikálny rohový policový stojan 34 x 34 x 125 cm

49,20 € (41,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LLS34X
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 01 júl 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Rohová polica, 4-poschodová polica na knihy, úložný priestor, polica na domáce rastliny, nábytok s kovovým rámom, rustikálna hnedá

Popis produktu:

- Farba: čierny rám, vintage Poličky
- Materiál: železo, drevotrieska
- Nosnosť každej vrstvy: 5 kg
- Veľkosť produktu: 34 x 34 x 125 cm
- Hmotnosť: 6,87 kg

Popis

1

1

1

1

     

  • Vintage industriálny štýl: Matný čierny rám kombinovaný s vintage policami, táto rohová polica je sofistikovaná a štýlová, dobre sa hodí k ostatnému nábytku; Rozmer 34 x 34 x 125 cm.
  • 4-úrovňové otvorené Poličky: Vejárovité Poličky poskytujú dostatok priestoru a zároveň plne využívajú rohový priestor, ideálne na vyloženie zbierok a predmetov určených na vystavenie.
  • Stabilná pre bezpečné používanie: Stabilná trojnohá konštrukcia; Na spodnej strane sú 3 ochranné kryty, z ktorých jeden je nastaviteľný, aby sa zabezpečilo, že tento organizér na rohové Poličky bude stabilne stáť aj na nerovnom povrchu a dobre prilieha k stene; dodáva sa s kovaním proti prevráteniu, ktoré sa pripevňuje na stenu pre bezpečné použitie.
  • Navrhnuté na dlhodobé použitie: Silný kovový rám a odolné drevotrieskové Poličky. Táto rohová rebríková polica na knihy má dlhú životnosť
  • Čo dostanete: Rohový rebrík s pevným oceľovým rámom, 4 odolné drevotrieskové Poličky a priemyselný dizajn našej kolekcie ALINRU, aby prázdne rohy zažiarili!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.