Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Rustikálny príručný stolík v industriálnom štýle, s kolieskami 50x61x35 cm

43,20 € (36,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LNT50X
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

VASAGLE príručný stolík, konferenčný stolík, obývačkový stolík s kolieskami, príborník, stolík na notebook, jednoduchá montáž, stabilný, s kovovým rámom, industriálny dizajn, vintage hnedo-čierna

Popis produktu:

- Farba: vintage hnedo-čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľový rám, kovové kolieska
- Rozmery produktu: 50x61x35 cm (Š x V x H)
- Veľkosť produktu bez kolieskov: 50x56,5x35 cm
- Hmotnosť: 5,5 kg
- Nosnosť: 25 kg

Obsah balenia:

- 1 x príručný stolík
- 1 x manuál (DE, EN, FR, ES, IT)
- 1 x súprava príslušenstva

Poznámky VASAGLE:

- Vzdialenosť medzi rámom a podlahou je 8,5 cm. Spodná časť pohovky by mala byť vyššia ako 8,5 cm, aby sa príručný stolík dal pod ňu zasunúť.
- Chráňte stôl pred priamym slnečným žiarením, vlhkosťou a vodou. Zabráňte kontaktu s ostrými predmetmi.

Popis

1

  • Niečo je isté: Niektorý nábytok vyzerá dobre, ale nie je moc praktický. Iné sú funkčné, ale vyzerajú chladne a nudne. Nie tak, ako tento príručný stolík – s teplými drevenými tónmi, stabilnou stolovou doskou a 4 kolieskami ponúka to najlepšie z oboch svetov.
  • Dokonalý dizajn: Silný matný čierny oceľový rám a robustná, rustikálne hnedá stolová doska sú presne tou elegantnou zmesou štýlov, ktorá zvýrazňuje tento pohyblivý konferenčný stolík; môže sa pochváliť pozoruhodnou odolnosťou a výbornou nosnosťou až 25 kg.
  • Raňajky do postele? Tento príručný stolík má štyri kolieska, ktoré uľahčujú zasunutie pod pohovku alebo posteľ (potrebná vzdialenosť min. 4 cm bez koliesok alebo 8,5 cm s kolieskami) a konečne môžete dopriať svojmu miláčikovi raňajky do postele
  • S kolesami alebo nohami? Súčasťou dodávky sú okrem 4 koliesok aj 4 nastaviteľné nožičky, takže stôl udržíte na pevnom mieste. Postaviť tento stolík 50x61x35 cm nevyžaduje veľa úsilia.
  • Čo dostanete: Koncový stôl s oceľovým rámom a rustikálnou hnedou doskou, 4 pohyblivé kolieska a 4 nastaviteľné nohy, aby zostali na mieste – zažiarte s týmto nábytkom v industriálnom štýle VASAGLE.
 
1

 

 

Pojazdný príručný stolík v industriálnom štýle

Je čas na nový vzhľad

Je čas na stolík, ktorý je vždy pripravený tam, kde ho potrebujete. Podávajte chutné raňajky pri posteli alebo ho posuňte na balkón ku aromatickej rannej káve. Vneste do svojho domova čerstvosť s týmto výnimočným kusom nábytku.

Ak sa Vám páči dizajn tohto stolíka, pozrite si ďalší nábytok v industriálnom štýle VASAGLE a nechajte svoj domov zažiariť úplne novým vzhľadom.

  • Farba: Rustikálna hnedá
  • Materiál: Drevotrieska, oceľ
  • Veľkosť produktu: 50x61x35 cm
  • Veľkosť produktu bez kolieskov: 50x56,5x35 cm

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.