Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Rustikálny počítačový stôl 130 x 55 x 75 cm

126,00 € (105,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LWD51X
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: rustikálna hnedá
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť produktu: 130 x 55 x 75 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť produktu: 30 kg
- Max. statická nosnosť: 50 kg

Popis

1

  • Home Office v harmónii: Či už ste študent, učíte sa na skúšku alebo pracujete na voľnej nohe z domu, zariaďte si domácu kanceláriu s týmto industriálne navrhnutým počítačovým stolom, aby ste sa mohli bez problémov sústrediť.
  • Boj proti chaosu na pracovnom stole: Ak nemôžete nájsť dôležitý kus papiera pod kopou dokumentov a Vaša šálka kávy zanechala na správe škvrnu, je čas na stôl so zásuvkou a skrinkou. Tu si môžete usporiadať všetky dôležité dokumenty organizovaným spôsobom.
  • Priestor pre dobré nápady: Tento stôl má rustikálnu hnedú dosku s rozmermi 130 x 55 cm, ktorá poskytuje dostatok miesta pre 2 monitory, takže sa môžete rozprávať so svojimi zákazníkmi a súčasne kontrolovať čísla.
  • Práca: Nič nie je otravnejšie, ako zabudnúť na dobrý nápad po zložitej montáži. Vďaka jasným montážnym krokom a jednoduchým pokynom je možné tento počítačový stôl zostaviť za okamih, takže sa môžete rýchlo vrátiť k opisu svojich skvelých nápadov.
  • Čo dostanete: Počítačový stôl z našej kolekcie VINCYER s bohatou stolovou doskou, zásuvkou, skrinkou a štýlovým priemyselným vzhľadom!

1

1

1

Hladká zásuvka

Vďaka zásuvke, ktorá sa pohybuje na hladkých posuvných koľajničkách, sú ceruzky, lepiace papieriky a iné písacie potreby vždy po ruke.

Úložný priestor za dvierkami

Polica za dvierkami je nastaviteľná v 3 výškach, aby poskytla dostatok priestoru pre kancelárske potreby, vysoké alebo nízke.

Rustikálny šarm

Naplňte svoju domácu kanceláriu trochou rustikálneho šarmu a udržujte energickú prácu v uvoľnenej nálade.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.