Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Rustikálny nočný stolík so zásuvkou 46x35x52,5 cm

63,60 € (53,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LET64X
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

nočný stolík, príručný stolík, konferenčný stolík, odnímateľná látková zásuvka, oceľový rám, sieťovaná polica, obývačka, spálňa, vintage hnedo-čierna

Popis produktu:

- Farba: vintage hnedo-čierna, šedá
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť: 46 x 35 x 52,5 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 9 kg
- Maximálne statické zaťaženie: 10 kg

Popis

  • VINTAGE ELEGANCIA: Vintage drevené obloženie, oceľový rám v priemyselnom dizajne - Tento nočný stolík kombinuje oba štýly a dodáva robustný nádych minulosti vo Vašich izbách.
  • ODOLNOSŤ: Odolný príručný stolík vyrobený z pevnej drevotriesky a kovu je určený na dlhodobé používanie. 4 výškovo nastaviteľné nohy poskytujú ešte väčšiu stabilitu aj na nerovných podlahách.
  • DOBRÝ SPÁNOK: Vyberateľná textilná zásuvka a extra odkladacia mriežka ponúkajú dvojitý úložný priestor pre všetky Vaše potreby - takže ak sa Vám zavrú oči únavou, môžete si knihu položiť na tento nočný stolík.
  • AKO LEN CHCETE: Použite tento kus nábytku ako nočný stolík a umiestnite naň lampu a budík; alebo ho použite ako stolík v obývačke.

1

 
1

1

Rustikálny nočný stolík

Všetko po Vašom boku

Kam odložíte ovládač od televízora, najnovšiu knihu, ktorú ste čítali, alebo nápoj, keď si sadnete a odpočívate na gauči? Tento zásuvkový stolík v industriálnom štýle poskytuje priestor pre všetko. Umiestnite ho vedľa pohovky, aby bolo všetko dostupné, keď to najviac potrebujete.

Ak sa Vám páči štýl tohto príručného stolíka, spárujte ho so zvyškom nábytku z industriálnej rady VASAGLE a dotvorte tak svoju izbu.

  • Farba: Rustikálna hnedá
  • Materiál: Drevotrieska, Železo, Netkaná textília
  • Veľkosť: 42 x 35 x 52,5 cm (D x Š x V)
  •  

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.