Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Rustikálna hnedá úložná stojaca polica 105 x 33,5 x 177,5 cm

190,80 € (159,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LLS55BX
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: rustikálna hnedá
- Materiál: drevotrieska, kov
- Veľkosť produktu: 105 x 33,5 x 177,5 cm (D x Š x V)
- Vzdialenosť medzi policami: 35 cm
- Hmotnosť produktu: 28 kg
- Max. statická nosnosť políc: 30 kg

Popis

  • Vyžaruje dobrý pocit: Čierny oceľový rám sa stretáva s drevotrieskovými doskami v rustikálnom štýle. K útulnej pohovke a lampe, ktorá zakryje Váš domov teplým svetlom, môžete pridať veľa dobrých kníh – s minimálnym úsilím vytvoríte dokonalú atmosféru pre čítanie.
  • Zabudnite na svoju čítačku elektronických kníh: Fyzické knihy nie sú také moderné ako digitálna verzia, ale kniha v ruke má svoje čaro. Na piatich 105 cm dlhých poličkách tohto regálu sa dajú ľahko uložiť aj veľké zbierky kníh.
  • Zmiešaná dvojica: Robustná zmes pevnej ocele a drevotriesky odolnej voči opotrebovaniu poskytuje poličke na knihy vysoký stupeň stability. Naplňte do každej Poličky predmety do 30 kg.
  • Jednoduchá montáž: Hoci je úložný regál s rozmermi 105 x 33,5 x 177,5 cm (D x Š x V) rozmerovo veľký, vďaka číslovaniu jednotlivých dielov sa dá jednoducho zložiť za 20 minút.
  • Čo dostanete: Regál na knihy s 5 policami, nastaviteľnými nohami a súpravou proti prevráteniu pre extra stabilitu. Nechajte sa rozmaznávať týmto štýlovým kusom nábytku a vystavte svoje obľúbené knihy!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.