Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Protišmykový zamatový vešiak na šaty, 20 kusov, šedý

20,40 € (17,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: SONGMICS
Model: CRF20V
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Vešiak na šaty, zamatový, 20 kusov, hrúbka 0,6 cm, vešiaky na obleky, vešiaky na nohavice s protišmykovým povrchom, s dvoma dielmi, s háčikom otočným o 360°, s protišmykovou úpravou, sivý

Popis produktu:

Materiál: ABS plast, zamat
Farba: šedá
Rozmery: 45 x 23,5 x 0,6 cm (Š x V x H)
Výška háčika: 8 cm
Otvor háčika: 5,4 cm

Popis

  • Protišmykový - Kvalitný vešiak na šaty a nohavice, so zamatovým povrchom, ktorý zvyšuje trenie medzi vešiakom a oblečením, čo zabraňuje skĺznutiu oblečenia.
  • Priestorovo nenáročný dizajn - Vešiak má hrúbku 0,6 cm, ale má robustný dizajn, takže vešiak zaberá málo miesta v skrini a zároveň sa nedá ľahko zlomiť.
  • Bez vrások – Vďaka ergonomicky navrhnutým krivkám na oboch stranách ramien sa oblečenie nekrčí ani neohýba.
  • Chrómové háčiky - Elegantné, lesklé a odolné. Dajú sa otáčať o 360 stupňov, sú praktické a flexibilné, vhodné do rôznych miest.
  • Multifunkčný vešiak - Oblečenie alebo topy sa bezpečne udržia pomocou dvoch častí na oboch stranách ramien. Nechýbajú ani miesto na nohavice a kravaty, ale môžete naň zavesiť aj šatky či opasky.

Vešiaky Songmics so zamatovým povrchom ponúkajú protišmykové, priestorovo nenáročné a trvalé riešenie na zavesenie oblečenia. Tento vešiak je multifunkčný, navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám, takže naň môžete bezpečne zavesiť nielen saká alebo topy, ale nájdete aj miesto na nohavice a kravaty.

Tipy:

- Pred použitím odstráňte povrchové vlákna fénom  (povrchové chumáče v baliacich vreciach alebo na vešiakoch sa môžu objaviť, je to normálne, neobávajte sa).
- Nenechávajte vešiaky dlhší čas v miestnostiach s vysokou vlhkosťou
- Na vešiaky nevešajte mokré oblečenie.

Kleiderbügel

 

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.