Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Príborník 100 x 30 x 80 cm

164,40 € (137,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LSC79BX
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 10 august 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: vintage / tmavo hnedá
- Materiál: drevotrieska, železo
- Veľkosť: 100 x 30 x 80 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 26,8 kg
- Maximálna statická nosnosť plochy: 30 kg
- Maximálna statická nosnosť na úroveň Poličky: 10 kg

Obsah balenia:

- 1 x skrinka s lamelovými dvierkami
- 1 x sada príslušenstva
- 1 x zariadenie proti prevráteniu
- 1 x manuál

Popis

  • Očarujúci všade: Industriálne akcenty a rustikálne drevené tóny vytvárajú teplý a príjemný vzhľad tejto očarujúcej skrinky, vďaka čomu je ideálna na vytvorenie elegantného úložného priestoru v chodbe, jedálni, obývačke atď.
  • Priestor pre každého: S priestrannou stolovou doskou, 1 veľkou otvorenou policou, 2 otvorenými priehradkami a 2 nastaviteľnými policami, skrytými za 2 klasickými lamelovými dvierkami, má táto priestranná podlahová skrinka dostatok úložného priestoru na dekorácie, kuchynské náčinie a iné.
  • Jednoduchá montáž: Hodiny strávené montážou nábytku sú dávno preč; túto kuchynskú odkladaciu skrinku si môžete vyrobiť pomocou ľahko pochopiteľných pokynov a očíslovaných častí ešte predtým, než vyberiete pizzu z rúry.
  • Plochý a rovnomerný: Kývajúce sa skrinky neposkytujú dobré skladovanie; s našou podlahovou skrinkou s nastaviteľnými nohami môžete do svojho života vniesť stabilitu, ktorá dokáže udržať všetko aj na mierne nerovnej podlahe.
  • Čo dostanete: Voľne stojaca skrinka z kolekcie VASAGLE LOWELL, 2 vnútorné nastaviteľné Poličky, 1 stolová doska, 1 veľká otvorená polica, 2 otvorené priehradky, nastaviteľné nohy a jednoduchá montáž.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.