Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Počítačový stôl, PC stôl 120 x 60 x 76 cm

97,20 € (81,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LWD64N
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 01 júl 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

Farba: prírodná farba dreva, biela
Materiál: drevotrieska a kov
Veľkosť produktu: 120 x 60 x 76 cm (D x Š x V)
Hmotnosť produktu: 20,3 kg
Nosnosť: 50 kg

Popis

  • Pohodlne si natiahnite ruky a nohy - Rozmery: 120 x 76 x 60 cm (D x V x Š). Vďaka veľkej pracovnej ploche a veľkému priestoru pod stolom budete mať dostatok miesta pre pohodlie rúk a nôh. Trvalý relaxačný pocit pri práci aj štúdiu.
  • Jednoduchá montáž - stačí zostaviť nohy stola pomocou dodaných skrutiek a náradia, výborný počítačový stôl je k dispozícii za pár minút. Súčasťou je aj náhradná skrutka.
  • Zaisťuje bezpečné používanie - Hladká a zosilnená (hrúbka 25 mm) stolová doska je vyrobená z drevotrieskovej dosky, nohy stola sú kovové, takže celý stôl je odolný voči opotrebovaniu a poskytuje extra dlhú životnosť.
  • Stabilné nohy na podlahe aj na koberci - 4 výškovo nastaviteľné protišmykové nohy zaisťujú stabilitu aj na nerovnom teréne a zároveň chránia podlahu pred poškriabaním.
  • Dokonale sa kombinujú s ostatnými bytovými doplnkami - Kombinácia stolovej dosky vo farbe dreva a bieleho kovového rámu vyžaruje prirodzenú, hrejivú atmosféru, hodí sa ku každému štýlu nábytku; má perfektnú funkčnosť, možno ho použiť ako kancelársky stôl, počítačový stôl, pracovný stôl, písací stôl alebo jedálenský stôl.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.