Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Plastový stojan na topánky, organizér na uloženie v tvare kociek

45,60 € (38,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: SONGMICS
Model: LPC44BS
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 29 september 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

  • Veľkosť produktu: 113 x 36 x 113 cm (šírka x hĺbka x výška)
  • Materiál: PP plast (platne) + ABS plast (spojovacie súčiastky)
  • Farba: biela, polopriehľadná
  • Veľkosť balenia: 38 x 29 x 24 cm
  • Hrubá hmotnosť: 8 kg

Popis

  • Úžasná úložná kapacita - Veľkosť každého priečinku: 22 x 35 x 22 cm (šírka x hĺbka x výška), úložná kapacita: 17 l. Vďaka 16 priečinkom (celková úložná kapacita: 272 l) sa v tejto plastovej skrinke pohodlne uloží obuv, oblečenie, hračky atď. a je vhodná pre celú rodinu.
  • Dobrá stabilita - Táto úložná skrinka je vyrobená z vysoko kvalitného PP plastu (platne), odolného ABS plastu (spojovacie súčiastky) a železného drôtu (plochá hrana), je robustná, odolná a bez zápachu. Maximálna nosnosť každej priečinky: 10 kg. Dá sa bezpečne pripevniť ku stene pomocou dodaných skrutiek a rozpínacích skrutiek
  • Jednoduchá montáž - Jednoduchá montáž a demontáž s malým množstvom príslušenstva a jednoduchou konštrukciou. S pribaleným príslušenstvom (ak sú požadované platne a spojky dostatočné) je možné túto odkladaciu policu zostaviť v rôznych tvaroch a štruktúrach, ako je znázornené v návode.

1

Plastová odkladacia polica / botník SONGMICS nielenže vyzerá jednoducho, štýlovo a pekne, ale ponúka aj skvelý úložný priestor s dobrou kvalitou a rozumnou cenou.

Môžete si usporiadať oblečenie, topánky a iné predmety, aby ste mali doma poriadok. Nájdite predmety rýchlo pomocou bielych, polopriehľadných plastových fólií.
Vyrobené z vysoko kvalitného plastu a železného drôtu, ktoré sú odolné. Dá sa rýchlo zmontovať a demontovať pomocou ABS spojovacích súčiastok. Tento produkt je kombináciou kompaktného tvaru a perfektnej funkcie.

Skrinka Songmics je teda nepochybne tou najlepšou voľbou na uskladnenie denných zásob, či už v kancelárii alebo na chodbe.

1

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.