Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Písací stôl v tvare Z, mobilný PC stôl, 60 x 48 x 73 cm, čierny

58,80 € (49,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LCD811B
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: Čierna
- Materiál: oceľová tyč, drevotrieska s melamínovou dyhou
- Veľkosť produktu: 60 x 48 x 73 cm (D x Š x V)
- Hrúbka panelu: 15 mm
- Hmotnosť produktu: 9,5 kg
- Stolová doska max. statická nosnosť: 30 kg
- Spodná polica max. statická nosnosť: 10 kg

Popis

  • CHCETE ZMENU VO SVOJOM PRACOVNOM PROSTREDÍ? Tento počítačový stôl má štyri univerzálne kolieska, ktoré Vám umožnia presunúť ho z pracovne do obývačky alebo na balkón. Je vybavený dvoma kolieskami s brzdou, ktoré Vám umožnia premiestniť stôl kamkoľvek chcete
  • MALÁ IZBA SI HO ZASLÚŽI: Kompaktný stôl s rozmermi 60 x 48 x 73 cm možno umiestniť do malých priestorov, pričom poskytuje priestor pre monitor alebo notebook a spodnú policu pre tlačiareň.
  • STABILNÁ KOVOVÁ KONŠTRUKCIA V TVARE Z: Tento stôl je vyrobený z oceľových tyčí s práškovým nástrekom a drevotrieskových panelov s hrúbkou 15 mm. Vrch unesie až 30 kg. Melamínová dyha odolná voči opotrebovaniu uľahčuje čistenie Vášho pracovného stola vlhkou handričkou
  • PRIEHRADKA PRE KLÁVESNICU: Priestor na klávesnicu s rozmermi 54 x 26 cm je vybavený tichými koľajničkami na vytvorenie tichého prostredia na prácu a štúdium. Klávesnica nezaberá miesto vyššie, takže ostane viac miesta na prezeranie poznámok.
  • ČO DOSTANETE: Podrobný návod s ilustráciami, očíslované nástroje, presné, predvŕtané otvory pre jednoduchú montáž a hlavne ... kompaktný počítačový stôl od VASAGLE!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.