Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Nástenné Poličky, 3 sady, nástenné Poličky, Poličky v tvare kocky, hĺbka 15 cm, dĺžka 50 x 22 x 22 cm

46,80 € (39,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: LWS50WT
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Nástenné Poličky, 3 sady, Poličky v tvare kocky, úložný priestor na ozdobné predmety, organizér, hĺbka 15 cm, dĺžka 50 x 22 x 22 cm, biela

Popis výrobku:

- Farba: biela
- Materiál: 1,5 cm hrubá MDF s PU povlakom
- Rozmery menšej Poličky: 22 x 22 x 15 cm
- Rozmery veľkej Poličky: 50 x 26 x 15 cm 

Popis

  • Len na ozdobu? Samozrejme, že nie! Tieto 3 štýlové nástenné Poličky sú hlboké 15 cm, takže neboli vytvorené len na dekoratívne účely, ale aj na ukladanie rôznych predmetov. Suveníry, črepníkové rastliny, ozdobné predmety? Žiaden problém!
  • Stabilné miesto pre dekoráciu: chceli by ste vystaviť nejaké ozdoby z kameňa alebo kovu? Naša plávajúca polica to zvládne! Poličky z 1,5 cm hrubých MDF panelov sú dostatočne pevné, aby udržali aj ťažšie doplnky
  • 3 Poličky na každú príležitosť: Kam sa hodia tieto nástenné Poličky? Na skladovanie korenín v kuchyni; do obývačky na umiestnenie malých váz a suvenírov; uložiť rámy na obrazy v spálni ... Aký je Váš plán?
  • Žiadne bolesti hlavy: nevyžaduje sa žiadna montáž. Tieto poličky na kocky sú už predmontované, stačí ich pripevniť na stenu dodanými skrutkami a je to hotové!
  • Stále nie ste spokojný? Náš priateľský zákaznícky servis Vám rád poradí. Nechajte sa rozmaznávať týmito jednoduchými nástennými policami Songmics a vyzdobte si svoj domov

POPIS VÝROBKU OD VÝROBCU

Flexibilná sada políc: 1 x veľký obdĺžnik 50 x 26 x 15 cm a 2 x malý štvorec 22 x 22 x 15 cm - je možné zavesiť ako nástennú policu alebo samostatne v rôznych miestnostiach.
Vybraný materiál: Nástenná polica z E1 MDF s vysoko lesklým PU povlakom je šetrná k životnému prostrediu, odpudzuje vodu a vlhkosť, je tvarovo stála a odolná.

Bezproblémová montáž na stenu: Vďaka obojstranným háčikom môžete Poličky zavesiť po jednej na stenu a získať tak krásny vzhľad; vysokokvalitné kovové háky a hmoždinky zaručujú dobrú stabilitu.
Väčšia veľkosť - naša nová policová sada s hĺbkou 15 cm je ideálna na disky CD, knihy (A5), rastliny, rámy na obrázky atď.; veľmi praktické a krásne; polička na knihy je preto kompatibilná s kuchyňou, chodbou, obývacou izbou, spálňou a pracovňou atď.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.