Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Nastaviteľná kúpeľňová rohová polica, teleskopická sprchová polica, 95-300 cm

33,60 € (28,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: BCB02SW
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

Farba: biela, strieborná
Materiál: nehrdzavejúca oceľ 304, PP plast, ABS, PVC
Vhodná výška od podlahy po strop: 95-300 cm
Priemer spodnej časti nohy: 7 cm
Hmotnosť produktu: 1,7 kg
Max. statické zaťaženie políc: 2 kg

Popis

  • VŽDY PO RUKE: Už Vás nebaví vychádzať z vírivky, aby ste vytiahli mydlo zo skrine? Alebo sprchový gél vedľa Vás ľahko skĺzne do vane? Táto rohová polica SONGMICS Vám pomôže. So 4 podnosmi, 3 háčikmi a 1 vešiakom na uteráky je k dispozícii všetko, čo potrebujete do sprchy.
  • ​SILNÁ TYČ, ktorá nehrdzavie: Nenachádzajú sa tu žiadne slabé alebo hrdzavé kúsky. Rohová polica z nehrdzavejúcej ocele 304 bude v nadchádzajúcich rokoch aj naďalej lesklá a zároveň poskytuje robustnú pomôcku pre sprchy.
  • VEĽKÉ ALEBO MALÉ, UZNESIE VŠETKO: Či už je to žiletka, mydlo alebo veľký šampón, všetko sa na ňu zmestí; stačí posunúť gumený krúžok nahor alebo nadol a podnosy môžete nastaviť do požadovanej výšky
  • DÔLEŽITÉ PODROBNOSTI: Každý zásobník má ochranné zábradlia, ktoré chránia predmety pred pádom; malé otvory v spodnej časti podnosov pomáhajú vode ľahšie odtekať.

Teleszkópos fürdőszoba sarokpolc

304 Rozsdamentes acél

Každá sprcha potrebuje...: Potrebujete lepší spôsob, ako usporiadať mydlo, sprchový gél a čistiaci prípravok na tvár pre pohodlné používanie? Vyskúšajte túto rohovú poličku! So 4 podnosmi a 1 vešiakom na uteráky nájdete všetko príslušenstvo pre sprchu. Špongie sa navyše dajú úhľadne zavesiť na háčiky, aby sa ľahko vysušili.

Jednoduchá montáž: Na zostavenie rohového stojana nie je potrebné žiadne vŕtanie ani nástroje. Stačí pripojiť tyče, vložiť oba konce a nainštalovať podnosy s gumovými krúžkami. Potom ho môžete upevniť v kúpeľni pri sprche alebo pri vani.

Drain Hole Design

Túlméretes tálcák

Erős stabilitás

Vodotesný dizajn

Odtokové otvory umožňujú únik vody z podnosov a udržiavajú vnútro suché a čisté.

Nadrozmerné podnosy

Každá polička má max. nosnosť 2 kg. Spodný zásobník je dodávaný s vešiakom na uteráky a 3 háčikmi, aby ste mali veci, ktoré potrebujete v kúpeľni, po ruke.

Silná stabilita

Nosné stĺpiky (priemer 7 cm) zvyšujú trenie na oboch koncoch tyče, vďaka čomu je polica stabilnejšia.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.