Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Moderná súprava toaletného stolíka bez rámu s veľkým zrkadlom , čierna

202,80 € (169,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: RDT25BK
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: Čierna
- Materiál: MDF (drevovláknitá doska strednej hustoty), borovica (nohy stola), kaučukové drevo (nohy stoličky)
- Rozmer stola: 80 x 40 x 137,5 cm (D x Š x V)
- Veľkosť stoličky: 37 x 28 x 45 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť produktu: 19 kg

Obsah balenia:

- 1 x toaletný stolík
- 1 x zrkadlo
- 1 x stolička
- 1 sada skrutiek
- 1 x návod na použitie

Popis

  • Denná stanica krásy: Tento báječný čierny bezrámový stôl s bezrámovým zrkadlom a stoličkou vytvára vo Vašej izbe klasickú príťažlivosť a poskytuje dokonalé miesto na prezliekanie, aby ste svoj deň začali štýlovo a elegantne.
  • Bezrámové zrkadlo: Veľké zrkadlo neodráža len štýl, ale ukáže ako očarujúco vyzeráte, predtým, ako pôjdete na rande. Otočné zrkadlo bez rámu je štýl sám o sebe, vďaka ktorému budete milovať každú sekundu.
  • Nadčasová elegancia: Posaďte sa v odolnom čalúnenom kresle s nohami z kaučukového dreva, ktoré unesie až 130 kg! Nohy toaletného stolíka sú vyrobené z borovice a telo je vyrobené z drevovláknitej dosky pre dlhotrvajúcu pevnosť a extra odolnosť
  • Dostatok úložného priestoru: Nie je novinkou, že niektorí ľudia majú radi dostatok kozmetiky; široká stolová doska, 3 hlboké a 2 malé zásuvky a odnímateľný organizér s rôznymi priehradkami sú pripravené na uloženie šperkov, štetcov, lakov na nechty a pod.
  • Čo dostanete: Toaletný stolík s vopred zmontovanými zásuvkami, zrkadlom, čalúnenou stoličkou, montážnou súpravou, ilustrovanými pokynmi a množstvom úložného priestoru na vyhladenie Vašej kozmetickej rutiny.

1

 
1

1

1

1

1

Bezrámové zrkadlo: 360° otočné veľké zrkadlo bez rámu Vám umožňuje štýlovo kontrolovať Váš vzhľad zo všetkých uhlov.

Odnímateľný úložný box: Nechajte ho priamo pred sebou alebo ho voľne premiestňujte - rúže, štetce a vatové tyčinky majú svoje miesto v tomto úložnom boxe.

Pevná stolička: Toaletná stolička prešla testami mechanickej bezpečnosti pre domácnosť vykonanými TÜV Rheinland, aby vyhovovala norme EN 12520: 2015. Pevná, odolná a má nosnosť až 130 kg.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.