Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Moderný konzolový stolík 100 x 35 x 80 cm, zlatý

64,80 € (54,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LGT26G
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

konzolový stolík, stolová doska z tvrdeného skla, moderný konferenčný stolík, stabilný, jednoduchá konštrukcia, nastaviteľné nohy, obývačka, predsieň, zlatá farba

Popis produktu:

- Farba zlatá
- Materiál: kov, sklo
- Veľkosť: 100 x 35 x 80 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 8,2 kg
- Max.Statické zaťaženie: 30 kg

Popis

LGT26G

  • Brilantný minimalizmus: Posuňte svoj domov na vyššiu úroveň s moderným konzolovým stolíkom, ktorý kombinuje elegantný kov zlatej farby a tvrdené sklo do jedného, ​​minimalistického, no funkčného kusu.
  • Priehľadná podpora: 6 mm hrubé tvrdené sklo leží na kovovom ráme konzolového stolíka s rozmermi 100 x 35 x 80 cm (D x Š x V) a poskytuje silnú oporu až pre 30 kg rastlín, dekorácií alebo kníh
  • Používajte ľubovoľne: Predstavte si tento moderný stolík z tvrdeného skla u Vás doma – kde je? V obývačke ako konferenčný stolík? Vedľa dverí ako vstupný stolík? Alebo na chodbe ako konzolový stolík? Ako si prajete!
  • Momenty: Na zostavenie tohto pevného stola nie je potrebné celé popoludnie pracovať, s jednoduchými pokynmi a očíslovanými časťami ho zložíte za pár sekúnd.
  • Stabilný: Ak Vám život sťažujú mierne nerovné podlahy, situáciu zachránia nastaviteľné nohy pod každou nohou konzolového stolíka z tvrdeného skla, ktoré udržia všetko stabilné a na svojom mieste.

Moderný vzhľad
Sklo je moderné, luxusné a jednoduché. V kombinácii so zlatým kovovým rámom získate konzolový stolík, ktorý je štýlový aj praktický. Umiestnite tento kus nábytku do obývačky, chodby alebo kuchyne.

Odolné sklo
Tento držiak je vybavený pevným panelom z tvrdého skla. Spolu s kovovým rámom a nastaviteľnými nohami unesie až 30 kg (maximálna statická nosnosť). Naplňte teda tento pevný kus nábytku množstvom dekoratívnych kúskov!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.