Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Malý sklenený stolík so skrinkou

85,20 € (71,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LNT05BX
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

nočný stolík, príručný stolík, sklenený stolík so skrinkou, malý konferenčný stolík, spálňa, obývačka, chodba, stabilné tvrdené sklo, jednoduchý dizajn, industriálny dizajn, vintage tmavo hnedá

Popis produktu:

- Farba: vintage / tmavo hnedá
- Materiál: drevotrieska, železo, tvrdené sklo
- Veľkosť stola: 40 x 40 x 60 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 12 kg
- Maximálna statická nosnosť plochy stola: 20 kg
- Maximálna statická nosnosť na policu: 10 kg

Popis

1

  • Nadčasový favorit: S trochou skla, čiernej ocele a svetom rustikálneho vkusu sa naozaj nemôžete pokaziť. Bola by škoda nedopriať tomuto nadčasovému stolíku vhodné miesto v obývačke či spálni
  • Úložný priestor: Je možné odložiť všetky maličkosti, ktoré sa Vám nahromadili vo Vašej spálni? Do nočného stolíka môžete uložiť drobnosti aj o niečo väčšie predmety. Polica je vo vnútri nastaviteľná.
  • Nemáte čas na montáž? Rozumieme! Vďaka ľahko zrozumiteľným inštrukciám, očíslovaným častiam a montážnemu nástroju je tento malý príručný stolík rýchlo a jednoducho zostaviteľný.
  • Drahá váza? Nemajte obavy. Tento stolík je vybavený nastaviteľnými nohami, aby sa nekýval a váza sa nezošmykla a nerozbila na tisíc kúskov.
  • ČO DOSTANETE: Stolík s doskou z tvrdeného skla a skrinkou. Tento kus nábytku je súčasťou našej štýlovej kolekcie GLATAL!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.