Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Látková skriňa, mobilná skriňa, so závesnou tyčou 110 x 175 x 45 cm, šedá

39,60 € (33,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: SONGMICS
Model: LSF007G
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Látková skriňa XL, rozkladacia, kempingová skriňa s tyčou na šaty 110 x 175 x 45 cm

Popis produktu:

- Farba: šedá
- Rozmery: 110 x 175 x 45 cm (Š x V x H)
- Materiál: fleece tkanina, železná trubica (Ø 15 mm)
- Rozmery balenia: 90 x 30 x 7 cm
- Hmotnosť: 4,3 kg

Popis

  • Skvele plní svoj účel - DIY a šetrí miesto. Ľahká, ale stabilná. Ideálny úložný priestor pre chodby, schodiská, spálne, detské izby alebo aj pivnice, podkrovia a sklady. Na tyč môžete zavesiť oblečenie, opasky a kravaty.
  • Praktický poťah - zrolovaný záves dverí je možné upevniť na suchý zips. Zipsy slúžia na ľahké otváranie a zatváranie dvierok. Chránia Vaše oblečenie pred prachom a nečistotami. Vybavené popruhmi, ktoré zabraňujú skĺznutiu poťahu tam a späť.
  • Veľká nosnosť a dostatok úložného priestoru - rozmery produktu: 110 x 175 x 45 cm (Š x V x H). Extra veľká skladacia skrinka ponúka dostatok priestoru. V prípade rovnomerného rozloženia hmotnosti má každé oddelenie nosnosť do 5 kg a nosná koľajnica nesmie presiahnuť 25 kg.
  • Vodoodpudivý povrch - poťah a Poličky vyrobené z fleece tkaniny sú priedušné a odolné voči vlhkosti. Laminované PP fóliou, Poličky sa dajú ľahko vybrať a vyčistiť.
  • Vysokokvalitné železné rúry, robustné plastové spoje - s hladkým povrchom sú železné rúry odolné voči hrdzi a opotrebeniu. Plastové spojovacie súčiastky vyrobené z kvalitného PP sú bez zápachu, tlaku odolné, tepelne odolné, robustné a stabilné.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.