Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Látková skladacia skriňa, 88 x 45 x 170 cm, sivá

36,00 € (30,00 € + DPH)
Výrobca: SONGMICS
Model: RYG84G
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 01 júl 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: šedá
- Rozmery: 88 x 170 x 45 cm (Š x V x H)
- Materiál: poličky 75g/m² netkaná textília, povrch 75g/m² netkaná textília, železná trubica (Ø 15 mm)
- Rozmery balenia: 58 x 28 x 9 cm
- Hmotnosť: 2,6 kg

Obsah balenia:

1 x šatníková skriňa

Popis

  • 7 typov montáže, jednoduchá montáž, vhodná na rôzne účely - všetky rúrky potrebné na montáž rámu majú rovnakú dĺžku, takže montáž je jednoduchá. Vďaka 7 konštrukčným typom si skriňu zložíte podľa potreby
  • Triedenie a vysoká záťaž - Poličky vľavo zaistia prehľadné uloženie naukladaných odevov alebo úložných boxov. 2 tyče na zavesenie oblečenia, šiat, nohavíc, oblekov, atď. Ak je hmotnosť rovnomerne rozložená, každá priehradka pojme až 5 kg a tyč na šaty až 15 kg.
  • Vysokokvalitná netkaná textília, šetrná k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľná - poťah z netkanej textílie 75 g / m²; Netkaná polica s hmotnosťou 75 g / m², laminovaná plastom s hmotnosťou 25 g / m², robí skladaciu skrinku vodotesnou. Pri údržbe utrite prach vlhkou handričkou.
  • Uzamykateľný poťah ochráni oblečenie pred prachom - dvierka sa dajú zrolovať a zaistiť suchým zipsom na vyberanie vecí a v čase nečinnosti sa dajú uzavrieť na zips. Vhodné do obývačky, spálne, garáže, pivnice atď.
  • Robustný a stabilný kovový rám - Zvolené železné rúry s priemerom 15 mm sú nehrdzavejúce a takmer nerozbitné. Plastové spoje sú vyrobené z vysoko kvalitného PP, ktorý je robustný, trvácny a odolný voči tlaku.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.