Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Kúpeľňová skrinka, s nastaviteľnými úrovňami políc, 2-dverová 60 x 30 x 82 cm, biela

121,20 € (101,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: BBK42WT
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 29 september 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: lesklá biela (dvierka), matná biela (rám)
- Materiál: MDF potiahnutá PVC, melamínová drevotrieska, kovové úchytky
- Plná veľkosť: 60 x 30 x 82 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 20,4 kg
- Max.nosnosť: 60 kg

Poznámky Vasagle:

Prosím, nevystavujte výrobok priamemu slnečnému žiareniu.
Výrobok nesmie prísť do kontaktu s veľkým množstvom vody.
Použite ochranu proti prevráteniu.
Nedovoľte deťom liezť na tento výrobok.

Popis

Vysoko kvalitné materiály
Táto kúpeľňová skrinka ponúka nielen eleganciu a štýl. Nábytok je odolný, pretože korpus je vyrobený z bielej drevotrieskovej dosky potiahnutej melamínom. Dvojité dvierka sú tiež vyrobené z MDF (drevovláknitá doska strednej hustoty) potiahnutej PVC (polyvinylchlorid) a dodávajú kúpeľňovému nábytku lesklý efekt.

  • VŠETKO, ČO POTREBUJETE: Stala sa z Vašej kúpeľne čierna diera, v ktorej už nič nenájdete? Využite priestranný a dobre rozložený priestor a usporiadajte si všetko na jednom mieste s touto viacúčelovou úložnou skriňou.
  • KVALITNÉ MATERIÁLY: Vďaka kombinácii odolných materiálov, ako sú 2 dvierka z MDF potiahnutých PVC a melamínová dyhovaná drevotriesková konštrukcia, bude táto kúpeľňová skrinka vždy po Vašom boku deň čo deň.
  • PODROBNOSTI: Táto kúpeľňová skrinka má 2 nastaviteľné vnútorné Poličky, do ktorých sa zmestia predmety podľa Vašich potrieb; dvierka sa zatvárajú postupne a menej hlučne, zatiaľ čo nastaviteľné nožičky zabraňujú kývaniu
  • ZAŽIARI V KAŽDEJ IZBE: Vďaka žiarivo bielym dvierkam so sofistikovanými drážkami prináša táto skrinka od dizajnérov VASAGLE sviežosť do Vašej kúpeľne, kuchyne, pracovne alebo akejkoľvek miestnosti, kde ju potrebujete.
  • NIE STE SPOKOJNÝ? VASAGLE ponúka očíslované diely a ilustrované pokyny pre jednoduchú montáž a je k dispozícii nášmu profesionálnemu zákazníckemu servisu pred a po zakúpení.

Informácie:
Úrovne políc v kúpeľňovej skrinke sú výškovo nastaviteľné, takže do nej môžete uložiť rôzne veľkosti hygienických potrieb. Pánty s jemným zatváraním zabraňujú zabuchnutiu dverí skrinky. Nastaviteľné nohy a ochrana proti prevráteniu navyše poskytujú vysokú úroveň bezpečnosti.

Moderná kúpeľňa si zaslúži túto kúpeľňovú skrinku. Pozrite sa na ďalší kúpeľňový nábytok Vasagle, aby ste vytvorili konzistentný štýl vo svojej kúpeľni.

b

 
b

 

 

Kúpeľňová skrinka 2-dverová

Dodajte kúpeľni elegantný nádych

Ak po horúcom kúpeli musíte často utekať do inej miestnosti po uterák, je čas priniesť si túto kúpeľňovú skrinku domov. Vďaka dvom policiam nastaviteľným v rôznych výškach a širokou vrchnou plochhou je dostatok priestoru, aby ste mali všetko po ruke, aby ste si mohli užiť chvíle oddychu.

Žiarivá biela farba dvierok a ryhované línie vytvárajú umelecké dielo, ktoré dodáva kúpeľni sofistikovaný vzhľad.

  • Farba: lesklá biela (dvierka), matná biela (rám)
  • Materiál: MDF potiahnutá PVC, drevotrieska potiahnutá melamínom, kovové úchytky

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.