Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Kúpeľňová skrinka 60 x 30 x 80 cm, biela

94,80 € (79,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: BBC40WT
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

Farba: biela
Materiál: MDF
Veľkosť: 60 x 30 x 80 cm
Hmotnosť: 12,7 kg

Obsah balenia:

- 1 x kúpeľňová skrinka
- 1 x návod na použitie
- 1 x sada príslušenstva

Popis

  • Materiál odolný voči plesniam, ľahko sa čistí: Táto kúpeľňová skrinka je vyrobená z MDF triedy E1 a potiahnutá bielou farbou, ktorá odoláva vlhkosti v kúpeľni a zabraňuje plesniam, vďaka čomu je starostlivosť o ňu mimoriadne jednoduchá.
  • Praktické riešenie úložného priestoru: Otvorená polica a skrinka s dvojitými dvierkami s nastaviteľnou policou (dostupné v 3 výškach) ponúkajú dostatok úložného priestoru a policu na väčšie predmety môžete vybrať; ako dokonalá skrinka na topánky, konzolová skrinka, úložná skrinka atď.
  • Ochranná konštrukcia proti prevráteniu pre bezpečné používanie: Kúpeľňovú skrinku voľne pripevnite k stene pomocou priložených kovaní na ochranu proti prevráteniu.
  • Dokonalý doplnok do každej miestnosti: Biely povrch v kombinácii s čistými líniami a kovovými chrómovými úchytkami robí túto kúpeľňovú skrinku jednoduchou a elegantnou; doplní takmer akúkoľvek farebnú schému alebo štýl dekorácie.
  • Návod na montáž: Podrobné pokyny Vás prevedú montážou; všetky časti a príslušenstvo tejto kúpeľňovej skrinky sú očíslované a ľahko rozlíšiteľné.

a

 
a

 

 

2-dverová kúpeľňová skrinka 

Dostatok priestoru na usporiadanie veci v kúpeľni

Ak Vás už omrzelo more toaletných potrieb, ktoré pokrýva váš pult, možno je načase zobrať si túto kúpeľňovú skrinku pre ďalší úložný priestor.

Otvorené Poličky a skriňa s dodatočnou nastaviteľnou policou poskytujú dostatok priestoru na uloženie toaletných potrieb, zatiaľ čo roletové dvierka zabraňujú plesniam. Bude vyzerať krásne s hladkým bielym lakom a kvalitným kovovým kovaním dlhé roky.

Ak sa Vám táto skrinka páči, určite si pozrite aj ďalšie kúpeľňové doplnky VASAGLE!

  • Farba: biela
  • Materiál: MDF
  • Veľkosť: 60 x 30 x 80 cm
  • Hmotnosť: 12,7 kg

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.