Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Kuchynský policový stojan v industriálnom dizajne 84 x 40 x 170 cm

117,60 € (98,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: KKS17BX
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

kuchynská polica v industriálnom dizajne, stojaca polica do kuchyne, drevené policové úrovne, 10 háčikov, kovová mriežková polica, miesto pre mikrovlnnú rúru, kuchynský riad, 84 x 40 x 170 cm, vintage, tmavo hnedá

Popis produktu:

- Farba: tmavo hnedá
- Materiál: drevotrieska s melamínovou dyhou, oceľ
- Plná veľkosť: 84 x 40 x 170 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 18 kg
- Maximálna statická nosnosť Poličky, vzhľad dreva: 30 kg
- Maximálna statická nosnosť mriežkovej Poličky: 20 kg
- Maximálne statické zaťaženie na hák: 3 kg
- Maximálna statická nosnosť malej Poličky v hornej časti: 10 kg

Popis

1

  • Skvelý štýl: S touto priemyselnou policou bude Vaša kuchyňa očarujúca ako podkrovie v New Yorku. Kombináciou oceľového rámu a rustikálnych hnedých políc vyžaruje priateľská a živá atmosféra, ktorú vo svojej kuchyni hľadáte.
  • Mikrovlnná rúra, rúra, kávovar: Ak je to všetko pre vás nevyhnutné, nebojte sa! Pevný oceľový rám a kvalitná drevotrieska s hrúbkou 15 mm, takže na túto kuchynskú policu môžete umiestniť takmer všetko
  • Popustite uzdu svojej fantázii: Umiestnite hrnce na 3 Poličky, prispôsobte si sieťový panel zavesením šálok a hrncov, odmerky a špachtle nechajte na horných háčikoch a hornú úzku policu použite na koreničky – teraz je to len na Vás!
  • Bez nervozity: Uľahčili sme montáž pomocou očíslovaných dielov a náhradných skrutiek a vybavili sme túto kuchynskú policu nastaviteľnými nohami, aby sa predišlo kývaniu.
  • Ešte nie ste spokojní? Náš profesionálny zákaznícky servis je Vám k dispozícii, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa tejto kuchynskej Poličky z kolekcie ALINRU!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.