Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Konzolový stolík do chodby 100 x 33 x 80 cm, rustikálny hnedý

145,50 € (121,25 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LNT21BX
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá, čierna
- Materiál: drevotrieska, kov
- Veľkosť produktu: 100 x 33 x 80 cm

Popis

  • Vynikajúci dizajn: Útulný priemyselný vzhľad s tradičným dizajnom. Rustikálne hnedé zásuvky a Poličky, matný čierny kovový rám a tvar X tvoria výrazný profil tohto priemyselného konzolového stola.
  • Uvítajte svojich hostí: S týmto konzolovým stolíkom vedľa vchodových dverí budú hostia privítaní rôznymi rastlinami v črepníkoch alebo rodinnými fotografiami a hromadou kníh alebo úložným košom na dvoch poličkách. Čo sa skrýva v týchto dvoch zásuvkých? To viete len Vy.
  • Všestranný: Okrem nápadného vzhľadu je to všestranný kúsok, ktorý sa hodí na mnoho miest vo Vašej domácnosti: od predsiene do obývačky a ďalej. Skvele sa hodí aj ako kozmetický stolík na líčenie alebo ako odkladací stolík za pohovkou. Navyše, spodné Poličky ponúkajú nádherný domov pre Vaše topánky.
  • Chýba ešte niečo? Doplňte pre ucelený vzhľad: Tento konzolový stolík je súčasťou série VASAGLE. Neváhajte a prezrite si konferenčné stolíky, pracovné stoly, televízne stolíky, počítačové stoly a ďalší podobný nábytok v industriálnom štýle. Môžete dať svojmu domovu úplný obraz.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.