Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Konferenčný stolík v rustikálnom / industriálnom štýle s mriežkovou policou 106,2 x 45 x 60,2 cm

100,80 € (84,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LCT61X
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: antická hnedo-čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť: 106,2 x 45 x 60,2 cm (Š x V x H)
- Hrubá hmotnosť: 16,3 kg
- Čistá hmotnosť: 13,71 kg

Obsah balenia:

- 1 x konferenčný stolík
- 1 x manuál (DE, EN, FR, IT, ES)
- imbusový kľúč

Popis

1

1

1

1

     

Tento konferenčný stolík znamená nápadité spojenie funkčnosti, odolnosti a štýlových vintage vzorov. Ak chcete svojim izbám dodať jedinečný a starožitný nádych, s týmto radom nábytku môžete dosiahnuť ohromujúce efekty.

Vintage stolík do obývačky s oceľovými nohami
Tento konferenčný stolík je nielen skutočnou hodnotou pre milovníkov romantického vintage štýlu. Priatelia trendového industriálneho dizajnu si môžu týmto kusom nábytku vynoviť aj svoju obývačku, pretože rám je vyrobený z matnej čiernej ocele. To platí aj pre priestrannú policu, na ktorú môžete umiestniť napríklad knihy, časopisy alebo zelené rastliny.

Najkrajší vzhľad je však pre kus nábytku nanič, ak mu chýba funkčnosť. Z tohto dôvodu má náš konferenčný stolík veľkú stolovú dosku, ktorú možno zaťažiť až 120 kg a je obzvlášť robustný. Nastaviteľné nohy vyrovnávajú drobné nerovnosti podlahy. Tiež ochráni Vaše cenné parkety pred poškriabaním. Doplňte svoj interiér vintage nábytkom VASAGLE!

konferenčný stolík, stolík do obývačky, konferenčný stolík s veľkou policou, príručný stolík, stabilný, kovový rám, jednoduchá konštrukcia, priemyselný dizajn, vintage hnedočierny

  • MAJTE ŠTÝLOVÚ OBÝVAČKU: Futuristický nábytok neutrálnej farby často pôsobí chladne a monotónne. Toto nie je prípad tohto stola do obývačky v teplých drevených odtieňoch a trendovo vyzerajúcich prvkov, ktoré dodajú Vašej izbe starožitný a útulný nádych.
  • DOKONALÝ DIZAJN: Pevná oceľ v matnej čiernej farbe a masívna stolová doska so skvelým vzorom - konferenčný stolík čerpá svoju silu z elegantnej zmesi štýlov: jedinečný charakter a pozoruhodná odolnosť.
  • UMIESTNENIE KNIHY ALEBO MAČKY: Kovová mriežka v spodnej časti stolíka v obývačke slúži ako veľkorysá polica, ktorá pojme až 40 kg. Dobré miesto na spanie tu nájdu aj knihy, diaľkový ovládač alebo Vaša mačka.
  • MÁTE OBAVY Z MONTÁŽE? Montáž konferenčného stolíka s rozmermi 106,2 x 45 x 60,2 cm a s jasnými pokynmi si nevyžaduje veľké úsilie.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.