Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Konferenčný stolík, okrúhly koktailový stolík s policou, čajový stolík

94,80 € (79,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LCT80BX
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Konferenčný stolík, okrúhly koktailový stolík s poličkou, čajový stolík, jednoduchá montáž, kov, priemyselný dizajn, rustikálna hnedá.

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá
- Materiál: drevotrieska, kov
- Veľkosť produktu: 80 x 45 cm (Priemer x V)
- Hmotnosť produktu: 11,4 kg
- Max. statická nosnosť hornej stolovej dosky: 50 kg
- Max. statická nosnosť spodnej Poličky: 20 kg

Popis

  • NA VŠETKOM ZÁLEŽÍ: 2 okrúhle, jemne spracované rustikálne hnedé stolové dosky + čierny železný rám + dostatok úložného priestoru + jedinečný industriálny dizajn – to všetko spolu znamená výnimočný konferenčný stolík vo svojej kategórii.
  • STREDOBOD IZBY: Tento stôl do obývačky je oslnivou hviezdou uprostred Vašich pohoviek. Použite ho na doplnenie už aj tak fantasticky vyzerajúceho nábytku do obývačky a strávte nezabudnuteľné večery s rodinou a priateľmi.
  • RUSTIKÁLNY, PEVNÝ, SOFISTIKOVANÝ: Konferenčný stolík má stabilné železné nohy, ktoré sú tiež vystužené okrúhlymi rúrkami. To znamená, že stolík Vám nebude brániť umiestniť množstvo občerstvenia a nápojov na hornú policu a nepoddá sa, ak ho budete používať dlhé roky.
  • JEDNODUCHÁ MONTÁŽ: Našťastie je tento koktailový stôl je možné zostaviť v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka jednoduchej konštrukcii a zvládnuteľnému počtu jednotlivých dielov. Ešte pred príchodom hostí máte teda dostatok času upiecť koláč a pripraviť kávu.
  • MÁTE EŠTE OTÁZKY? V tom prípade sa obráťte na náš priateľský zákaznícky servis a zariaďte svoju obývačku  týmto konferenčným stolíkom z našej kolekcie DAINTREE!

POPIS PRODUKTU OD VÝROBCU

1

1

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.