Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Knižnica s 5 priehradkami 50 x 80 x 24 cm, biela

51,60 € (43,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: Vasagle
Model: LBC25WT
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 10 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: biela
- Materiál: drevotrieska
- Maximálna nosnosť na priehradku: 8 kg
- Rozmery: 50 x 80 x 24 cm (Š x V x H)
- Hmotnosť: 10,5 kg

Popis

  • Štýlová polica pre milovníkov kníh - naša moderná polica je navrhnutá tak, aby šetrila miesto, hodila sa ku každému štýlu a ponúkala dostatok úložného priestoru pre Vaše obľúbené knihy alebo DVD.
  • Robustná konštrukcia - biela drevotriesková doska je upevnená pomocou skrutkovacích hmoždiniek, ktoré zaisťujú vysoký stupeň stability. Jeho povrch tvorí ľahko manipulovateľná melamínová dyha odolná voči poškriabaniu.
  • Veľa úložného priestoru - do 5 priehradiek našej policovej skrinky môžete uložiť knihy, DVD, CD, kvety a dekoratívne predmety. 2 veľké priehradky poskytujú priestor aj na mapy s dokumentami, vďaka čomu je ideálna aj pre Vašu kanceláriu.
  • Pre nás sú dôležité detaily - otvory v skrutkách nie sú zvonku viditeľné; po zložení boli zalaminované nielen pohľadové plochy, ale aj neviditeľné hrany; a podložky na nohy chránia podlahu pred poškriabaním
  • Univerzálny policový diel - využijete ju nielen ako policu na odkladanie kníh, ale môžete ju postaviť aj na bočnú stranu a použiť ako skrinku pod TV. Umožňuje to stabilná konštrukcia.

LBC103W

 
Bookshelf

 

5-priehradková polica na knihy

Jednoduché riešenie pre organizovanejšiu domácnosť

Dajte svojej zbierke románov usporiadaný domov, ktorý potrebujete, s touto 5-priehradkovou policou na knihy. S 2 veľkými priehradkami a 3 stredne veľkými môžete uložiť knihy alebo dekorácie, veľké aj malé. V závislosti od Vašich potrieb môže byť táto polica umiestnená vertikálne alebo horizontálne, aby vyhovovala Vášmu štýlu.

Aby sme Vám uľahčili život, táto polica má očíslované časti pre hladký proces montáže a ochranu proti prevrhnutiu, aby bolo všetko v bezpečí.

  • Farba: biela
  • Materiál: Drevotrieska
  • Veľkosť: 50 x 24 x 80 cm (Š x H x V)
  • Hmotnosť: 11,5 kg

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.