Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Knižnica, policový diel s 13 priehradkami v tvare stromu, 86 x 25 x 140 cm

102,00 € (85,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LBC67BXV1
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Popis produktu:

- Farba: Rustikálna hnedá
- Materiál: drevotrieska, melamínová dyha
- Veľkosť produktu: 86 x 25 x 140 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť produktu: 18,9 kg
- Max. statická nosnosť na priehradku: 10 kg
- Max. celková statická nosnosť: 80 kg

Popis

knižnica, polica na knihy, regál na knihy v tvare stromu s 13 odkladacími policami, 86 x 25 x 140 cm, zaoblené rohy, rustikálna hnedá

Pokojné miesto úniku
Umiestnite túto poličku v tvare stromu vedľa svetlého okna, pohodlne sa usaďte pri jej koreňoch, otvorte svoj obľúbený román a ponorte sa do vzdialeného sveta sprevádzaného slnečným lúčom.

Všetko je v detailoch
Okrem kvalitne spracovaných povrchov vďaka melamínovej dyhe nie je z tejto Poličky žiadny zápach. Touto policou, vyjadríte svoj vkus na kvalitné veci!

  • Pozvánka do prírody: Ako krásny, majestátny strom s hodvábne hladkou hnedou kôrou, táto veľká polica rozprestiera svoje konáre v obývačke, aby sublimovala priestor na čítanie. Vpustite nežný lesný pokoj do Vášho domova!
  • Skladovanie: Usporiadajte svoje knihy na tejto knižnici v tvare stromu, aby ste z nej urobili nádherný ovocný strom. Má 13 priehradiek na uloženie Vašich kníh ... ale to nie je všetko! Vyložte CD, časopisy, dekorácie, rastliny v črepníkoch a ďalšie!
  • Bez problémov: Relaxujte! So zaoblenými rohmi, aby sa predišlo nárazom, 2 zadné a bočné panely udržia Vaše knihy v bezpečí. Obsahuje aj súpravu proti prevráteniu.
  • Priestranný, ale kompaktný: Vždy ste snívali o tom, že budete mať doma skutočnú knižnicu, ale máte málo miesta? Táto kompaktná polica s rozmermi 86 x 25 x 140 cm (D x Š x V) sa ľahko zmestí aj do príliš malej obývačky, spálne alebo kancelárie.
  • Montáž je hotová! S VASAGLE nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia! Ľahko pochopiteľný, ilustrovaný návod a očíslované diely uľahčujú montáž regálového systému. Možno sa prekvapíte!

d

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.