Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Kancelársky stôl so skrinkou 137 x 150 x 75 cm, hnedo-čierny

219,60 € (183,00 € + DPH)
Výrobca: Vasagle
Model: LWD74X
Dostupnosť: Ihneď k odberu!
Očakávaná dodávka: 29 jún 2022
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Nehodnotené

Rohový písací stôl, počítačový stôl v tvare L, písací stôl so skrinkou a zásuvkou, pracovňa, priestorovo nenáročný, ľahko zostaviteľný, kov, priemyselný dizajn, vintage hnedo-čierna

Popis produktu:

- Farba: vintage hnedo-čierna
- Materiál: drevotrieska, oceľ
- Veľkosť: 137 x 150 x 75 cm (D x Š x V)
- Hmotnosť: 36,2 kg
- Maximálne statické zaťaženie: 50 kg

Popis

  • ZÍSKAJTE VIAC ZO SVOJEJ DOMÁCEJ KANCELÁRIE: Vyťažte zo svojej domácej kancelárie maximum s týmto štýlovým kútikom vo vintage a hnedo čiernej farbe – zaslúžite si to!
  • POHODLNÁ PRÁCA: Vyplňte dokumenty na tejto pracovnej ploche kancelárskeho stola, použite kancelárske nástroje zo zásuvky, potom ich zdokumentujte a umiestnite do priestrannej skrine rohového stola.
  • SLOBODA: Na malom písacom stole, kde sa hromadia mapy s dokumentmi,  nemáte žiadnu slobodu pri písaní alebo práci na počítači. Použite teda tento kancelársky stôl v tvare L, ktorý má plochu 137 x 150 cm a zároveň využijete miesto v rohu.
  • VEĽKÝ STÔL, MALÁ NÁMAHA: Vďaka očíslovaným častiam a skrutkám a ľahko pochopiteľným pokynom je možné tento stôl postaviť skôr, než sa Váš počítač aktualizuje.
  • ČO DOSTANETE? Priestorovo nenáročný rohový písací stôl so skrinkou a zásuvkou, montážnym príslušenstvom a prehľadným návodom. Psst, tento stôl je súčasťou našej úžasnej kolekcie ALINRU!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.