Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním cookies v súlade so Zásadami cookies.

Detský regál na hračky, 86 x 26.5 x 78 cm

74,40 € (62,00 € + DPH)
Množstvo:
Výrobca: SONGMICS
Model: GKR04GY
Dostupnosť: Vypredané
Očakávaná dodávka: 08 august 2022
Poplatok za prepravu: 5,90 €
Nehodnotené

Popis produktu

Materiál: MDF (drevovláknitá doska strednej hustoty), PP plast
Veľkosť produktu: 86 x 26,5 x 78 cm (D x Š x V)
Hmotnosť produktu: 8 kg

Obsah balenia:

1 x regál na hračky
12 x krabica
1 x súprava proti prevráteniu
1 x manuál

Popis

  • Spraviť poriadok po hraní: Pastelky, bábiky, stavebnice v každom rohu – hračky sú rozhádzané všade! Prečo nenaučiť svoje deti zvyku upratovať pomocou týchto 12 boxov na hračky v cukríkových farbách?
  • Bezpečnosť na prvom mieste: Stabilita a bezpečnosť sú kľúčové, pričom spodná základňa regálu na hračky je pripevnená k stene proti prevráteniu a je navrhnutá so zaoblenými rohmi, aby poskytovala bezpečné miesto pre Vaše deti.
  • Ľahká dostupnosť: 78 cm vysoká úložný regál umožňuje malým deťom ľahko vidieť a uchopiť svoje hračky, zatiaľ čo odnímateľný úložný priestor v bielej farbe ich povzbudzuje k tomu, aby si ich zaradili do kategórií - plyšákov s plyšmi, autá s autami, perá s perami
  • Montáž je detskou hračkou: Vďaka jednoduchej konštrukcii a ľahko zrozumiteľným pokynom bude regál na hračky prístupný Vašim deťom za pár minút.
  • ČO DOSTANETE: Regál na hračky s 8 malými a 4 veľkými krabicami, profesionálny tím zákazníckych služieb, ktorý rád odpovie na Vaše otázky so 100% spokojnosťou.

1

Udržujte medzi hračkami poriadok: Deti majú veľa rôznych hračiek – dosť na to, aby privádzali rodičov k šialenstvu, keď sa rozhádžu po dome. Tento 16-boxový úložný organizér ich povzbudzuje, aby upratali neporiadok a zároveň zaberali minimálny priestor v detských izbách, hracích izbách, obývačkách, ako aj v denných centrách a škôlkach.

Triedenie a triedenie: Vďaka svojej výške sú dieliky deťom počas rastu vždy prístupné. Plastové boxy im pomáhajú identifikovať, triediť a lepšie organizovať svoje hry,  a podporujú ich kreativitu.

1

1

2

2

Zaoblené rohy

Zaoblené rohy sú v súlade so zaoblenými tvarmi škatúľ, čím zabraňujú zraneniu.

Kvalitné materiály

Výberové drevené materiály s  kovovými tyčami dodávajú stojanu robustný a odolný rám.

Súpravu proti prevráteniu a podporné nohy 

Bezpečnosť je prvoradá, preto sa regál dodáva s podpornými nohami a súpravou proti prevráteniu pre stabilné a bezpečné používanie.

Biele plastové boxy

Plastové boxy z PP sa môžu pochváliť vysokou pevnosťou, zatiaľ čo malé a veľké rozmery lákajú deti k tomu, aby triedili a organizovali.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.